Το ξέρατε ότι zenzen σημαίνει καθόλου;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Συναυλία των Evanescence
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 2:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Ποιός από σας θα πάει στην συναυλία των Evanescence την Παρασκευή; Eγώ έχω πάρει ήδη εισιτήριο γι' αυτήν από την Δευτέρα.

Βtw, ποιό είναι το αγαπημένο σας τραγούδι του συγκεκριμένου συγκροτήματος;
Eμένα είναι το επικό Μy Immortal. Κάθε φορά που το ακούω μου σηκώνεται η τρίχα...Και μου έχει δώσει κάτι τρομερές εμπνεύσεις για σκίτσα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
maiku
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 2:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 01 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 777
Vetus έγραψε:
Ποιός από σας θα πάει στην συναυλία των Evanescence την Παρασκευή; Eγώ έχω πάρει ήδη εισιτήριο γι' αυτήν από την Δευτέρα.

Βtw, ποιό είναι το αγαπημένο σας τραγούδι του συγκεκριμένου συγκροτήματος;
Eμένα είναι το επικό Μy Immortal. Κάθε φορά που το ακούω μου σηκώνεται η τρίχα...Και μου έχει δώσει κάτι τρομερές εμπνεύσεις για σκίτσα...


nai re Vetus alla den mas eipes pou einai h sinaulia! Confused egw den exw akousei tpt mexri twra Shocked sthn a8hna ginete?

my fav. are going under & my immortal

_________________
http://tinyurl.com/yqr9jd
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vamp|Re
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 6:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 194 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Και μένα το My Immortal σε όλες τις εκδόσεις του....έχω και μια Piano Version...που είναι συγκλονιστική ... Sad

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arucardo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 11:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 22 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 231 Τόπος: Edo konta Τώρα Βλέπω: Samurai shamploo,trigun,Gungrave
Loipon h snaulia ton evanesence einai tin Paraskeui ston Lukavito ean den kano lathos alla akousa pos ta eisitiria ektos apo tis times pou tsouzoun exoun teleiosei...

_________________
Me is me not u i shall never become something else than what i am!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 1:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Συγκεκριμένα, η τιμή είναι 45 ευρώ κι η ώρα έναρξης είναι 9:00 μ.μ. Eκτός από τους Εvanescence θα είναι και οι Seether ως special guests. Για το αν τελείωσαν όντως τα εισιτήρια δεν είναι σίγουρο.

Το τηλέφωνο για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την συναυλία - π.χ. τα σημεία πώλησης των εισιτηρίων [εγώ το αγόρασα από το Metropolis] - είναι: 210 6076200 και 210 5247427.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 1:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
45 euro ??? Lol , siga to syngrotima re , ti tin eidan ? Maria Callas?

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 2:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Πραγματι 45 ευρω παραεινε...εβγαλαν κανα καινουργιο δισκο αυτοι?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ReaverouS
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 4:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 16 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 61 Τόπος: Thessaloniki
45 euro xmmmmmm gia na dw gia tous Evanesence stin Athina?Mallon OXI!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
REBIRTH
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 6:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: alex/poli-ticherock
45 TI LE RE DEN PANE KALLA !!!!!! Exclamation

_________________
[image]http://70.87.97.114/~download/download/media/41/happytreefriend32.gif[image]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
carcara
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 9:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 153 Τόπος: Θεσσαλονικη
...........
eleos

polla fraga gia to tipota

evanescence eixa olo to cd prin ginoun gnwstoi me to bring me to life kala kala...
alla ektos tou oti exoun ginei soupa
1) eimai salonika
2) kai athina na imoun den tha edina 45 euro gia aftous
3) eida live tous se tv, kai h gomena enw akous to cd kai les exei fwnara, htan a-pa-ra-de-kth!

tespa, milame gia proswpikh apopsh panta

egw thelw na efxithw eilikrina se osous pane, na perasoun kala!
enjou!

_________________
Kaze No Koe
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 3:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Egw apokleiete na paw, epeidh einai a8hna kai twra pou ema8a oti einai kai 45 euro to eisitirio... edw me 35 euro hsoun sto rockwave gia 3 meres...... oti na'nai.....
Apo evanescence mou aresei polu to tourniquet kai to whisper.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 12, 2004 3:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
carcara έγραψε:
...........
eleos

polla fraga gia to tipota

evanescence eixa olo to cd prin ginoun gnwstoi me to bring me to life kala kala...
alla ektos tou oti exoun ginei soupa
1) eimai salonika
2) kai athina na imoun den tha edina 45 euro gia aftous
3) eida live tous se tv, kai h gomena enw akous to cd kai les exei fwnara, htan a-pa-ra-de-kth!

tespa, milame gia proswpikh apopsh panta

egw thelw na efxithw eilikrina se osous pane, na perasoun kala!
enjou!


Πριν 2 ωρίτσες περίπου γύρισα από ΄κει και ήταν ωραία! Ήταν, εντωμεταξύ, κι η πρώτη συναυλιά ξένου συγκροτήματος που πήγα στην ζωή μου, οπότε καταλαβαίνεις τον ενθουσιασμό μου! Πάνω - κάτω η γνώμη σου είναι σωστή, μιας και έχουμε βαρεθεί οι περισσότεροι - μεταξύ αυτών κι εγώ - το Bring me to life με το οποίο έγιναν γνωστοί κι όχι μόνο. Στην live των Εvanescence στην Ελλάδα, πάντως, ήταν καλή η Αmylee στην φωνη. Γενικά, η Sony φρόντισε να εμπορευματοποιήσει τόσο πολύ νεό ταλέντο που ανακάλυψε - πήρε και βραβείο Grammy πρωτοεμφανιζόμενου καλλιτέχνη - που πολλοί αναφώνησαν με το δίκιο τους "τόση φασαρία για το τίποτα". Κι αυτό γιατί υπάρχουν σαφώς καλύτερα δείγματα hard rock μουσικής στο ίδιο ύφος - όπως με ενημέρωσε και μια συμμαθήτριά μου, fan της rock και metal μουσικής - αν και δεν έτυχε να τους ανακαλύψω. Περιμένω μέσ' στην βδομάδα από την συμμαθήτριά μου αυτή κανά τέτοιο cd.

ΟΚ, μπορεί να μην μου άρεσει ιδιαίτερα το album τους - ωραία τα τραγούδια τους, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας - αλλά το Μy Immortal είναι...άλλη περίπτωση! Από τα αγαπημένα μου τραγούδια γενικά.

Τι εννοείς όταν λες "ότι έχουν γίνει σούπα";
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 12, 2004 5:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Malista. Ontws 45 eyrw einai polla, otan me 38 eyrw blepeis mpantes pou istorika toulaxiston genithikan prin genithoun ta melh twn evanescence fantazomai. Anyway, afou kataferan me to management na poulane akomh kai stis petres, giati na mhn to baloun akriba, omologw kai egw pws an den htan oi eyroekloges kai h exetastikh, tha to skeftomoun sobara na paw.

An yparxoun sygkrothmata analogou yfous me tous Evanescence den eimai sigouros, kathws meta apo arketa akousmata katalabaineis oti ta sinithh paradeigmata twn Lacuna Coil kai isws Nightwish, mallon astoxa einai, yparxoun shmantikes diafores. Oi Evanescence nomizw exoun to diko tous style se megalo bathmo.

Isws epeidh psiloxenerwnw me thn terastia dhmosiothta, to My Immortal to barethika grigora... Pio poly mou aresoun kommatia apo to prwto album tous, to Origin, opws to Away from Me, Fields of Innocence, Imaginary alla kai kapoia apo singles opws to October i to The Last Day(an einai aytos o swstos titlos).

Genika ta lives twn Evanescence den prepei na lene poly, exw ta video apo to DvD tous sto Rock AM Ring sth Germania, den einai xalia, alla h Amy zorizetai para poly kai eidika ta ftynei teleiws pros to telos, kai exoun samplarismena ta deytera fwnhtika, pragma pou proswpika me xenerwnei apisteyta.

Genika mia mpanta pou axizei na tsekareis, alla dystyxws pernas th fash ths eykola.. Gnwmh mou panta e...

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Celestial_Maiden
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 12, 2004 8:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: NeTWoRK.STaFF ::
:: iN.IY ::
:: NeTWoRK.STaFF ::<br>:: iN.IY ::

Συμμετέχει από: 24 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 708 Τόπος: IY4ever Τώρα Βλέπω: NANA,Gokinjo,Chevalier,YamaNade,Nodame and various doramas and jtv shows
Sorry to burst your bubble Vetus alla pio neo talento? Oi Evanesence (i kalutera Copypastesence) apla antigrafoun kapoia epituximena sugkrotimata apo tous xorous tou metal (blepe the Gathering) kai tou goth (blepe Lacuna Coil). Me tipotata atoma den exoun prosopiko stul. Kleboun apo'do ki apo 'kei.Apla to florepsan to 8ema gia na ta arpa3oun apo tous adaeis. That's all. Kai akou 45 euro... Shocked eleos Shocked

_________________

http://www.iy4ever.net - come join the madness ^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 12, 2004 7:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Re paidia iparhoun kai ta vrahakia, an den thes na pliroseis pas apo noris pianeis kali thesoula se kana vrahaki kai teleiose to prama. Pantos ipotheto oti evanesence ehoun ena koino haraktiristiko me tous HIM. Stis sinauleies tous toulahiston ellada tha mazeuoun polles kopeles Razz ( gia tous HIM standar Laughing xero )

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης