Το ξέρατε ότι rei σημαίνει ψυχή / πνεύμα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 1 από 12
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Blademaster_X's Creations Archives
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 29, 2004 12:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Εβαλα photoshop 6,0 και αρχισα να το μελεταω...αλλα επειδη ειμαι πιο πολυ της πραξης με τα λιγα που ηξερα απο αλλα προγραματα(βλεπε Corel) εφτιαξα αυτο...




PLZ be gentle with me επειδη δεν εχω χρονο πολυ τωρα να ασχοληθω αλλα οταν φτασει το καλοκαιρι...τεσπα πως σας φαινεται?Ειναι απο το Grandia και ειναι αφιερωμενο στον ΦΙΛΤΑΤΟ Vetus! Very Happy Μηπως ξερετε αν το εν λογω προγραμμα εχει καλο tutorial και πως το βγαζω?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blademaster_X στις Κυρ Οκτ 08, 2006 4:00 pm, 3 φορές συνολικά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hikotsimaru
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 29, 2004 1:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Τριτη πορτα δεξια
Φιλτατε Blademaster_X ειναι απιστευτο! Πραγματικα εχω μεινει αφωνος!

_________________
From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone. Collect some stars to shine for you and start today 'cause there're only a few...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 29, 2004 5:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Blademaster_X έγραψε:
Εβαλα photoshop 6,0 και αρχισα να το μελεταω...αλλα επειδη ειμαι πιο πολυ της πραξης με τα λιγα που ηξερα απο αλλα προγραματα(βλεπε Corel) εφτιαξα αυτο...




PLZ be gentle with me επειδη δεν εχω χρονο πολυ τωρα να ασχοληθω αλλα οταν φτασει το καλοκαιρι...τεσπα πως σας φαινεται?Ειναι απο το Grandia και ειναι αφιερωμενο στον ΦΙΛΤΑΤΟ Vetus! Very Happy Μηπως ξερετε αν το εν λογω προγραμμα εχει καλο tutorial και πως το βγαζω?


Αrigatooooooooo! Aν ενδιαφέρεσαι, πάντως, σου αντιγράφω την πιο πρόσφατη έκδοση του Photoshop, το Photoshop CE. Από προγράμματα δημιουργίας γραφικών αντι του Corel σου προτείνω το Adobe Ιllustrator, της ίδιας εταιρείας που έφτιαξε και το Photoshop. Για τον λόγο αυτό, τα δυο αυτά προγράμματα συνεργάζονται καλύτερα - καλύτερη μετάβαση από το ένα πρόγραμμα στο άλλο - και έχουν πολλές ομοιότητες στον χειρισμό. Στο αντιγράφω και αυτό, αν ενδιαφέρεσαι.

Το tutorial δεν το έχω ψάξει, αλλά έχω κοιτάξει τα λίγα tips που έχει που είναι καλά. Αν θες πάντως περισσότερα tips και tutorials μπες στο www.good-tutorials.com Στο προτείνω! Θα ρωτήσω, πάντως, και πως βγάζεις το tutorial του Photoshop 6.

Όσο αφορά τώρα την δουλειά σου, ωραία είναι! Συνέχισε ακάθεκτα!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 29, 2004 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Vetus έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Εβαλα photoshop 6,0 και αρχισα να το μελεταω...αλλα επειδη ειμαι πιο πολυ της πραξης με τα λιγα που ηξερα απο αλλα προγραματα(βλεπε Corel) εφτιαξα αυτο...




PLZ be gentle with me επειδη δεν εχω χρονο πολυ τωρα να ασχοληθω αλλα οταν φτασει το καλοκαιρι...τεσπα πως σας φαινεται?Ειναι απο το Grandia και ειναι αφιερωμενο στον ΦΙΛΤΑΤΟ Vetus! Very Happy Μηπως ξερετε αν το εν λογω προγραμμα εχει καλο tutorial και πως το βγαζω?


Αrigatooooooooo! Aν ενδιαφέρεσαι, πάντως, σου αντιγράφω την πιο πρόσφατη έκδοση του Photoshop, το Photoshop CE. Από προγράμματα δημιουργίας γραφικών αντι του Corel σου προτείνω το Adobe Ιllustrator, της ίδιας εταιρείας που έφτιαξε και το Photoshop. Για τον λόγο αυτό, τα δυο αυτά προγράμματα συνεργάζονται καλύτερα - καλύτερη μετάβαση από το ένα πρόγραμμα στο άλλο - και έχουν πολλές ομοιότητες στον χειρισμό. Στο αντιγράφω και αυτό, αν ενδιαφέρεσαι.

Το tutorial δεν το έχω ψάξει, αλλά έχω κοιτάξει τα λίγα tips που έχει που είναι καλά. Αν θες πάντως περισσότερα tips και tutorials μπες στο www.good-tutorials.com Στο προτείνω! Θα ρωτήσω, πάντως, και πως βγάζεις το tutorial του Photoshop 6.

Όσο αφορά τώρα την δουλειά σου, ωραία είναι! Συνέχισε ακάθεκτα!



You liked it?....*snif*...YOU REALLY LIKED IT?Ευχαριστω για τα καλα σου λογια...με εμπνεουν! Smile Σαν Arigatou σου προσφερω την δευτερη μου δουλεια,πολυ προχειρη αλλα να τονισω οτι δουλευω χωρις να ξερω σχεδον τιποτα και κανω πολλα πειραματα.Το πρωτο μου Wall:


Well what do you think? Smile Vetus ενδιαφερομαι ΤΑΜΑΛΑ για τα προγραμματα που μου προτεινεις και θα σου ημουν υποχρεος αν μου τα εδινες,Arigatou.Θα τσεκαρω και το site να δω τι παιζει...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blademaster_X στις Δευ Μάϊ 31, 2004 6:05 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
_RahXephon_
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 29, 2004 6:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 304 Τόπος: No man's Land....
poly kalh douleia! Opos eipa kai se ena allo topic mporeis na mpeis sto www.good-tutorials.com einai katapliktiko kai 8a se voi8isei!

_________________




Ειναι και φοβος...ειναι και αιμα...ειναι μια σφαιρα που στο συμπαν γυρναει....Ειναι αληθεια....ειναι και ψεμα....ειν' το μηδεν που ποτε δε γερναει....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 31, 2004 6:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Rah Xephon,ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για το link.Λοιποοον...οριστε η επομενη δουλεια μου...παλι nothing special αλλα αυτη τη φορα νομιζω πως εκανα ποιο προσεγμενη δουλεια...αυτο για ολους τους Inuyasha fans και στον (Φιλτατο παντα Razz ...)Hikotsimaru:



Θελω γνωμες...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hikotsimaru
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 01, 2004 12:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Τριτη πορτα δεξια
Καφριλα οσο δεν παιρνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rock On Dude!

Μετα απο την συγκαταβαση του Blademaster_X θα το βαλω στην υπογραφη μου.

_________________
From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone. Collect some stars to shine for you and start today 'cause there're only a few...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 01, 2004 12:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Arigatoooooo!!! Laughing Very Happy .Οσο για την sig ειναι για σενα.Ακομα κι οταν την εφτιαχνα σκεφτομουν:"Ποιος καμενος να την θελει" και ετσι μου ρθε η ιδεα!! Razz Χαρισμα σου! Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 02, 2004 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
[/quote]You liked it?....*snif*...YOU REALLY LIKED IT?Ευχαριστω για τα καλα σου λογια...με εμπνεουν! Smile Σαν Arigatou σου προσφερω την δευτερη μου δουλεια,πολυ προχειρη αλλα να τονισω οτι δουλευω χωρις να ξερω σχεδον τιποτα και κανω πολλα πειραματα.Το πρωτο μου Wall:

Well what do you think? Smile Vetus ενδιαφερομαι ΤΑΜΑΛΑ για τα προγραμματα που μου προτεινεις και θα σου ημουν υποχρεος αν μου τα εδινες,Arigatou.Θα τσεκαρω και το site να δω τι παιζει...[/quote]

Eμμμ...το site δεν το 'χω ανεβάσει ακόμα, διότι είναι υπό κατασκευή. Τις προάλλες έγραφα τα κείμενα, χθες έφτιαχνα το λογότυπο, σήμερα το layout... Γ*****, το τετραήμερο κ***βάραγα και δεν έβγαλα πολύ πράγμα για το site! Και να φανταστείς ότι θέλω να το φτιάξω πως και πως!

Τespa, στο θέμα μας τώρα:
Iδού κάποιες παρατηρήσεις για να βελτιώσεις το wallpaper σου, μιας και έχει κάποια λάθη που μπορείς να διορθώσεις. Ίσως το λάθος στη πρώτη παρατήρηση να μην καταφέρεις να το διορθώσεις καλά με την πρώτη, αλλά δεν χάνεις τίποτα αν προσπαθήσεις (δάσκαλε πο δίδασκες...)
> οι δυο εικόνες με τα προφίλ του Justin και της Feena είναι άσχημα κομμένες, αλλά άρχη είναι ακόμα...εδώ να φανταστείς ξέρω κι άτομα που το χρησιμοποιούν το Photoshop ένα χρόνο και κάτι και κόβουν ακόμα έτσι τις εικόνες. Για το κόψιμο της εικόνας σου συνιστώ να χρησιμοποιείς περισσότερο το εργαλείο Pen Tool παρά το Magnetic Lasso. Χρειάζεται μια μικρή εξάσκηση για να το συνηθίσεις, αλλά θα σε βοηθήσει να κάνεις καλύτερα κοψίματα γρηγορότερα. Αν δεν βρεις πως χρησιμοποιείται το Pen Tool ζήτα από κάποιον ή από εμένα to show you the way!
> Αφού οι εικόνας της Feena είναι μονόχρωμη, πρέπει και η εικόνα του Justin να γίνει μονόχρωμη. Πως; Ένας απλός τρόπος είναι ο εξής: όταν είσαι σε ξεχωριστό αρχείο με την εικόνα του Justin δημιουργείς από πάνω του ένα νέο layer που το γεμίζεις μ' ένα χρώμα. Μετά στη παλέτα των layer - όχι στο μενού layers - βάζεις Hue ή Color.
> Για να μην κόβονται απότομα οι εικόνες του Justin & Feena ένα κολπάκι που μπορείς να κάνεις είναι να σβήσεις τις ακρές του με την γόμα, βάζοντας όμως κάποιο άλλο Brush. Για ν' αλλάξεις το Brush πας στο Brush που είναι κάτω από τα μενού, κάνεις κλικ στο βελάκι που δείχνει προς τα δεξιά και θα βρεις διάφορες οικογένειες από brushes π.χ. Calligraphic brushes, Drop Shadow brushes κ.α. Για να επανέλθεις στα αρχικά brushew διαλέγεις το basic brushes.
> Για την καλύτερη ανάλυση ενός wallpaper όταν θες να την ανεβάσεις στο Internet, πρέπει να το σώζεις σε μορφή JPEG με High Quality.

Eλπίζω να σε κατατόπισα. Όσο αφορά τα προγράμματα, θα στα δώσω από κοντά όταν συναντηθούμε. Άντε, να τελειώσεις κι εσύ με τις εξετάσεις για να συναντηθούμε -εμείς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα. Εκτός κι αν μπορείς και τώρα κάποιο σαββατοκύριακο.

Όντως, πολύ πιο προσεγμένη δουλειά η υπογραφή για τον Hikotsimaru Cool , αν και πιστεύω ότι οι γραμμές του προσώπου ανάμεσα από τον InuYasha και τα δαιμονικά μάτια είναι περιττά.

OH, EARTH, PROTECT US ALL!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Snakevoul
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 02, 2004 9:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 02 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 29 Τόπος: serres
wraies kai oi dio eidika i deuteri an eixe kai pio doulemeno backround 8a eskize...

_________________
i zwi einai adeia kai anousia autos omws de simainei oti de sou dinete i eukairia na tin gemiseis noima....
to gemato potiri einai axristo...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
EgNaRts
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 02, 2004 10:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ReVieWeR :: :: ReVieWeR ::

Συμμετέχει από: 10 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 205 Τόπος: Καβάλα Τώρα Βλέπω: DragonBall Again & Again, Voltron
Πολύ προσεγμένη δουλειά για αρχάριο!! Εντυπωσιακό το backround στην δεύτερη φωτό αλλά θα το προτιμούσα πιο φωτεινό...Συνέχισε έτσι... Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 03, 2004 10:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Vetus έγραψε:
You liked it?....*snif*...YOU REALLY LIKED IT?Ευχαριστω για τα καλα σου λογια...με εμπνεουν! Smile Σαν Arigatou σου προσφερω την δευτερη μου δουλεια,πολυ προχειρη αλλα να τονισω οτι δουλευω χωρις να ξερω σχεδον τιποτα και κανω πολλα πειραματα.Το πρωτο μου Wall:

Well what do you think? Smile Vetus ενδιαφερομαι ΤΑΜΑΛΑ για τα προγραμματα που μου προτεινεις και θα σου ημουν υποχρεος αν μου τα εδινες,Arigatou.Θα τσεκαρω και το site να δω τι παιζει...[/quote]

Eμμμ...το site δεν το 'χω ανεβάσει ακόμα, διότι είναι υπό κατασκευή. Τις προάλλες έγραφα τα κείμενα, χθες έφτιαχνα το λογότυπο, σήμερα το layout... Γ*****, το τετραήμερο κ***βάραγα και δεν έβγαλα πολύ πράγμα για το site! Και να φανταστείς ότι θέλω να το φτιάξω πως και πως!

Τespa, στο θέμα μας τώρα:
Iδού κάποιες παρατηρήσεις για να βελτιώσεις το wallpaper σου, μιας και έχει κάποια λάθη που μπορείς να διορθώσεις. Ίσως το λάθος στη πρώτη παρατήρηση να μην καταφέρεις να το διορθώσεις καλά με την πρώτη, αλλά δεν χάνεις τίποτα αν προσπαθήσεις (δάσκαλε πο δίδασκες...)
> οι δυο εικόνες με τα προφίλ του Justin και της Feena είναι άσχημα κομμένες, αλλά άρχη είναι ακόμα...εδώ να φανταστείς ξέρω κι άτομα που το χρησιμοποιούν το Photoshop ένα χρόνο και κάτι και κόβουν ακόμα έτσι τις εικόνες. Για το κόψιμο της εικόνας σου συνιστώ να χρησιμοποιείς περισσότερο το εργαλείο Pen Tool παρά το Magnetic Lasso. Χρειάζεται μια μικρή εξάσκηση για να το συνηθίσεις, αλλά θα σε βοηθήσει να κάνεις καλύτερα κοψίματα γρηγορότερα. Αν δεν βρεις πως χρησιμοποιείται το Pen Tool ζήτα από κάποιον ή από εμένα to show you the way!
> Αφού οι εικόνας της Feena είναι μονόχρωμη, πρέπει και η εικόνα του Justin να γίνει μονόχρωμη. Πως; Ένας απλός τρόπος είναι ο εξής: όταν είσαι σε ξεχωριστό αρχείο με την εικόνα του Justin δημιουργείς από πάνω του ένα νέο layer που το γεμίζεις μ' ένα χρώμα. Μετά στη παλέτα των layer - όχι στο μενού layers - βάζεις Hue ή Color.
> Για να μην κόβονται απότομα οι εικόνες του Justin & Feena ένα κολπάκι που μπορείς να κάνεις είναι να σβήσεις τις ακρές του με την γόμα, βάζοντας όμως κάποιο άλλο Brush. Για ν' αλλάξεις το Brush πας στο Brush που είναι κάτω από τα μενού, κάνεις κλικ στο βελάκι που δείχνει προς τα δεξιά και θα βρεις διάφορες οικογένειες από brushes π.χ. Calligraphic brushes, Drop Shadow brushes κ.α. Για να επανέλθεις στα αρχικά brushew διαλέγεις το basic brushes.
> Για την καλύτερη ανάλυση ενός wallpaper όταν θες να την ανεβάσεις στο Internet, πρέπει να το σώζεις σε μορφή JPEG με High Quality.

Eλπίζω να σε κατατόπισα. Όσο αφορά τα προγράμματα, θα στα δώσω από κοντά όταν συναντηθούμε. Άντε, να τελειώσεις κι εσύ με τις εξετάσεις για να συναντηθούμε -εμείς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα. Εκτός κι αν μπορείς και τώρα κάποιο σαββατοκύριακο.

Όντως, πολύ πιο προσεγμένη δουλειά η υπογραφή για τον Hikotsimaru Cool , αν και πιστεύω ότι οι γραμμές του προσώπου ανάμεσα από τον InuYasha και τα δαιμονικά μάτια είναι περιττά.

OH, EARTH, PROTECT US ALL![/quote]

Πω,Πω ενα post που εκανες παλι! Surprised Λοιπον....
1)Οταν ελεγα το site ελεγα το good-tutorials αλλα και παλι...ωστε ετσι τα πραγματα με το site σου Sad .Dont give up buddy!I'm with you all the way! Very Happy
2)ARIGATOOOOOO!!! Laughing Χαρις τις παρατηρησεις σου και στις (αναλυτικοτατες κατα τα αλλα...) οδηγιες σου θα μπορεσω ισως τωρα να κανω μια πιο προσεγμενη δουλεια...Δυστυχως το Wall πηγα εγω ο ΜΛΚ και το εσωσα μονο σε gif!!! Twisted Evil Twisted Evil
3)Για τη συναντηση dont worry i'll PM you(probably sooner than you think! Wink )
4)Αυτο το OH, EARTH, PROTECT US ALL! το λες ετσι η επειδη δεν σε αρεσει η υπογραφη μου Inuyasha?! Sad Thats IT!....If thats the case τοτε θα βαλω ΟΛΗ τη μαεστρια μου και θα σου φτιαξω μια εικονα την οποια θα κοιτας και θα λες "που ειναι τα χαρτομαντηλα μου"...απλα πες μου τη θεματολογια της και εγω θα σε βγαλω ασπροπρωσοπο! Smile
5)Ευχαριστω τους Snakevoul,EgNaRts your opinions will not be wasted! Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 03, 2004 10:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
[/quote] Αυτο το OH, EARTH, PROTECT US ALL! το λες ετσι η επειδη δεν σε αρεσει η υπογραφη μου Inuyasha?! Sad Thats IT!....If thats the case τοτε θα βαλω ΟΛΗ τη μαεστρια μου και θα σου φτιαξω μια εικονα την οποια θα κοιτας και θα λες "που ειναι τα χαρτομαντηλα μου"...απλα πες μου τη θεματολογια της και εγω θα σε βγαλω ασπροπρωσοπο! Smile [/quote]

Όχι, βρε! Καμία σχέση! Η υπογραφή με τον ΙnuYasha ωραία είναι (πέρα από την αφαίρεση του στοιχείου που σου ανέφερα δεν χρειάζεται καμία άλλη επέμβαση)! Την ατάκα OH, EARTH, PROTECT US ALL! έτσι την είπα, ωσαν Grandia fans που είμαστε (την φωνάζει η Feena όταν εκτελεί Εarth Attacks). Όριστε κι άλλη μια ατάκα (του Justin όταν εκτελεί το V-Slash), μιας και το 'φερε η κουβέντα: V-SLASH!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dythor
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 05, 2004 1:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 11 Τόπος: http://www.komixclub.tk
Nice job indeed BM, keep it up Smile

_________________

Rays of light, that fall through forest paths, Majestic Kingdom,
of the Lords of the Bark.

Quote to: Adreu Whitewalker
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2004 12:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Λοιπον να και το επομενο...



Μολις εβαλα και την νεοτερη εκδοση του photoshop(ARIGATO VETUS!!! Very Happy ).Φαινεται οτι ειμαι λιγο πορωμενος με το Grandia,εχεχε...βεβαια ειναι και το οτι δεν εχω τοση εμπνευση οσο παλια.Μηπως μπορειτε να μου πειτε κανα request που εχετε μπας και βρω ξανα εμνευση Arrow

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 12
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης