Το ξέρατε ότι shimauma σημαίνει ζέβρα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    OST/J-Pop/J-Music    J-pop τραγουδίστρια ξυρίζει το κεφάλι της επειδή έχει δεσμό
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 03, 2013 1:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2272293/Minami-Minegishi-Japanese-pop-star-shaves-hair-makes-public-apology-staying-boyfriends.html#axzz2Jn1mO400
Όλη αυτή η φασαρία επειδή έχει ένα νόμιμο, ερωτικό δεσμό όπως κάθε άλλος φυσιολογικός άνθρωπος; Πλάκα μας κάνουν; Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2013 8:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Μεγάλε, έχει υπογράψει συμβόλαιο που λέει όχι δεσμούς και γκομενιλίκια.
Απάνθρωπο το συμβόλαιο κατά τη γνώμη μου, αλλά εφόσον υπογράφεις κάτι και μετά το παραβιάζεις,
πρέπει να δέχεσαι τις συνέπειες.

Τώρα βέβαια, αντί να μυξοκλαίει, θα γούσταρα να έβγαινε να έλεγε,
"Ναι ρε, έχω γκόμενο! Στα κομμάτια το ()$#συμβόλαιο και το )$#)!συγκρότημα. Θέλω να ζήσω ανθρώπινα!"

Γενικά δεν πήγαινα τα συγκροτήματα-χαρέμια, τώρα που έμαθα ότι έχουν και τέτοιους γελοίους όρους...
στο πυρ το εξώτερο.

Συμπερασματικά, δεν ξέρω με τι σιχάθηκα περισσότερο...
1. Με τους γελοίους τύπους που έκαναν τους όρους του συμβολαίου;
2. Με τα φαντασμένα κοριτσάκια που δέχτηκαν τους απάνθρωπους όρους του συμβολαίου;
ή
3. Με του ανόητους που στηρίζουν συγκροτήματα που επιβάλλουν τέτοιους απάνθρωπους όρους;

Μια λέξη: Αηδία.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 13, 2013 7:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
ATANASHIOSU έγραψε:
Συμπερασματικά, δεν ξέρω με τι σιχάθηκα περισσότερο...
1. Με τους γελοίους τύπους που έκαναν τους όρους του συμβολαίου;
2. Με τα φαντασμένα κοριτσάκια που δέχτηκαν τους απάνθρωπους όρους του συμβολαίου;
ή
3. Με του ανόητους που στηρίζουν συγκροτήματα που επιβάλλουν τέτοιους απάνθρωπους όρους;

Eγώ ψηφίζω το δεύτερο. Και καλά, να ήταν καμιά νέα καλλιτέχνιδα πάει στον κόρακα. Αλλά από την στιγμή που ως βετεράνος του συγκροτήματος έχει φτιάξει πλέον μια φήμη ποιός ο λόγος να παραμένει στο συγκρότημα αντί να τα παρατήσει και να κάνει σόλο καριέρα;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης