Το ξέρατε ότι aoi σημαίνει μπλε;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    full metal *panic! -=SPOILER ALERT=-
Sai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 7:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Pantws h seira egine koryfaia ap otan allaxe h eisagwgh (to video oxi to tragoudi). Ap otan egine auto den xanaperasa pote eisagwgh.

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 1:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
***SPOILER ALERT!!!*** You have been wanted... etc etc

Prepei na eixe allaksei tote meta thn trilogia pisw sthn patrida tou Sosouke - 3 fovera epeisodia ola tous! Cool

***SPOILER FREE!!!*** apo edw kai katw.

Kala, twra pou to 8umamai, ta 24 and en kanw la8os ston ari8mo epeisodia tou FMP den htan tpt mprosta sta 50 Gundam Seed... Confused
Ekei na deis, 50 25lepta epeisodia sth seira kai 8a to kanw suntoma ksana dioti einai fobero! De mporousa na ksekollhsw! Laughing Ta eixa dei ola mia fora ka8ws mou ta edine enas filos mou kai meta ta eida ola mesa se mia mera otan ta eixa ola. Eixa ksupnhsei sabbato prwi pou les kata ths 8-9 de 8umamai akribws kai ekana lista ston WMP kai afhsa na paizei sunexomena, xwris na pernaw opening/ending themes kai next episode previews (bariomoun kiolas na ta kanw AviSynth file me kommena ekei pou de xreiazetai Razz ) kai 8umamai oti otan ksekinhsa eixe hlio eksw, mia wra stop to meshmeri gia fai, kai sunexeia mexri to teleutaio episode kai eksw htan pitch black... Shocked Ekei na deis trela poiu 8elw na ksanakanw dioti de paizetai!!! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 2:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Δυστιχώς εγώ μέχρι το 12 επισόδειο έχω δει έτσι δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη. Αλλά ούτε το Gundam Seed έχω δει, μονο το Wing έχω δει απο τις σειρές Gundam και το Endless Waltz Sad

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hivlaher
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 4:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Co-Founder - ViP
.:: Sexy orC ::.
Co-Founder - ViP<br>.:: Sexy orC ::.

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 578 Τόπος: Thessaloniki@Gr33c3.EU
SSJGojeta έγραψε:

Όντως ο Kalinin από την ρωσία είναι άρα δεν το βλέπω και πολύ αντιρωσικό το σενάριο Razz .


Vlepw kapoios to epiase to yponooumeno Smile)
A re o sporos pianei poulia ston aera:p
HiV

_________________
Well $0n 4 funny th1ng 4b0ut R3gr3t 1s, th4t 1$ b3tt3R t0 R3gr3t $0m3th1ng y0u H4v3 D0n3 th4n T0 R3gr3t $0m3th1ng y0u h4v3n't D0n3
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 4:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
An ksekinhseis to Seed de 8a mporeis na stamathseis... Cool
To Wind de to exw dei kai to 8elw apelpismena! To Endless Waltz to exei se DVD sta katasthmata edw gurw, opte to pairnoume, to ripparoume kai to epistrefgoume... Razz
Prepei na brw omws opwsdhpote to Gundam Wing olo...

*General Unilateral Neuro-Link Dispersive Automatic Maneveur
*Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Model

Exete dei kanena allo ti shmainei to GUNDAM se alles seires opws to Wing klp?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 4:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Hivlaher έγραψε:
SSJGojeta έγραψε:

Όντως ο Kalinin από την ρωσία είναι άρα δεν το βλέπω και πολύ αντιρωσικό το σενάριο Razz .


Vlepw kapoios to epiase to yponooumeno Smile)
A re o sporos pianei poulia ston aera:p
HiV


O Kalinin poios htan? O Arxhgos tou Sasuke? An nai, tote eihe poly fash.
O kakos ti ethnikothtas htan?

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 2:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Nai, o Karinin/Kalinin, analoga me to pws proferetai h grafete kanonika tespa Shocked , htan ontws o arxhgos tou Sosouke. Ekeinos o tupos mwre me to aspro malli kai thn kotsida pou htan kai gosu genikotera... Laughing
O Gauln, o kentrikos kakos ths upo8eshs, pou eixe oses zwes kai mia gata gmt moy (sorry gia to unexpected spoiler Razz pou petaksa etsi) de kserw gmt ti e8nikothta einai, alla manteuw idia me ton Sosouke. Confused Basika dioti htan kai antipaloi an 8umaste kai sto parel8on... (twra 8umh8hka oti to topic ston titlo leei: spoilers, opote den exei kai nohma h proeidopoihsh! Razz .. an bariomaste dld... Cool )

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 4:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Θα σας γελάσω για το τι εθνικότητας είναι ο Gauln που δεν λέει να πεθάνει................... Μάλλον θα την είδε Hilander δεν εξηγήτε αλλιώς.... Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SSJGojeta στις Τρι Νοέ 25, 2003 4:29 pm, 1 φορά

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 5:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Shocked Sporos? Confused Question

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sai
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2003 12:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Telika o Gauln exelissetai se epaxio antipalo tou Sosuke. Tromerh h teleutaia maxh.

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2003 12:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
8a elega nai sigoura. Eidika ekei mesa sto upoxruxio... Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Evarian
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2004 5:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 10 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 334 Τόπος: Mithril HQ
korhfh... mono auto exw na pw. polu wraio senario kai genikotera plot... kalo xioumor kai poiotiko romance....an kai kapoia episodia htan kourastika kai bareta to apotelesma htan tromero!!! den akousa kanena sas na anaferei tpt gia ton Behemoth... ti re sis den sas arese to mecha auto .. an kai megalo htan tromero... gia emena htan auto to arbalest kai to venom... ola ta alla(armslaves , savages ) htan klasshs katwtera ( oswn afora design, alla kai ikanothtes) oi xarakthres apo thn allh pleura htan wraioi (idika o kurz, xexexeee polu gelio autos o anthrwpos) alla den eixan kamia sobarh ekseluksh... an kai den exw dei (akoma) to fumoffu o sagara einai o poio athlios antras pou uparxei!!! oute ena gomeniko thema den mporei na xeiristei swsta!!! telika tou aksizei h chidori h h tessa???? eseis poia tha protimousate (oxi san sagara alla san eseis)....

kserei kaneis ean exoun bgei action figures fmp?????

_________________


Falling far beyond the point of no return,
Nothing to become and nothing left to burn
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Milamber
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2004 9:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 30 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 324
Χαλαρά Tessa θα ήθελα, αλλά αυτό δε γίνεται. Πιστεύω ότι δεν υπήρχε πουθενά πρόβλημα να καταλάβει κανείς ότι η Chidori είναι αυτή που πάει για Sousuke χωρίς σκέψη. Δυστυχώς έτσι φτιάχτηκε. Crying or Very sad Ακόμα και στο δεύτερο που έχω δει μέχρι τα επεισόδιο 9 (Kurz ξανά και Tessa στα 8-9) δε γίενται και τίποτα. One-sided είναι... Crying or Very sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2004 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Εεεε, Mili-kun τα θέλω κι εγώ!!!!
Ενοείται Tessa! Βέβαια στο fumoffu η Chidori είναι αρκετά πιο ελκυστική απ ότι στο original, αλλά θα εμείνω, αφού άλλωστε το 1ο είναι το original FMP ενώ το 2ο δεν είναι παρά μια φάρσα με τον Sasuke να ναι το θύμα.
Albarest, ίσως δεν θα πρεπε να το δεις, μην απογοητευτείς. Το Albarest και τα άλλα Mechas μόνο στα ονειρά του τα βλέπει ο Sasuke...

Όσο για το Behemoth, είναι μεγάλο και δυσκίνητο, κάτι που δε μου αρέσει στα mechas. Το venom ήταν προφανώς το αγαπημένο μου.

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 17, 2004 3:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Εμένα το αγαπημένο μου ήταν το Arbalest και το χειρότερο τα Savages....
To Behemoth ήταν πολύ μεγάλο και δυσκήνητο παρόλο που είχε κι αυτό προηγμένη τεχνολογία για αυτό δεν μου άρεσε πολύ. Very Happy
Προτιμώ την Tesstarossa με τα χίλια Rolling Eyes όχι γιατί είναι πιο όμορφη από την Chidori αλλά γιατί έχει πιο μεγάλη φάση σαν χαρακτήρας. Cool

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης