Το ξέρατε ότι mimi σημαίνει αυτιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Guild Wars 2 Official Thread "Μost anticipated Game of 2012"
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 07, 2012 1:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Θέλετε να παίξετε Guild Wars 2; Δε το έχετε αγοράσει ακόμα;

Το Dragon Season ετοιμάζεται να διοργανώσει το μεγαλύτερο διαγωνισμό στην ιστορία του!

Παρακολουθήστε το site μας τις επόμενες για ένα announcement που θα αφήσει εποχή!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 14, 2012 12:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Για όσους δεν προμηθεύτηκαν ακόμα το παιχνίδι (ντροπή σας!) ή θέλουν να το δοκιμάσουν πρώτα, έχουμε να προτείνουμε κάτι καλύτερο:

ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ, ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΙΑ COLLECTOR'S EDITION Ή ΜΙΑ STANDARD EDITION ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΤΩΡΑ!!!

Επισκεφτείτε το site των DragonSeason και πάρτε μέρος στον πιο καυτό διαγωνισμό του καλοκαιριού, με δώρα 2 Collector's Editions και 4 Standard Editions του Guild Wars 2! Προλάβετε!!! Ο διαγωνισμός θα τρέξει μέχρι τη Κυριακή 19/8/2012, στις 11:00 π.μ.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 16, 2012 3:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Μηπως το παρακανες ρε Tilion με το spam για το Guild Wars 2? Αυτο υποτηθετε ειναι ενα forum για anime. Δεν χριαζετε να ποσταρεις καθε μικρο update που γηνετε στο site σου. Ενια σου οσοι ενδιαφερομαστε το παρακολουθουμε. Wink
Αν ειναι πρωσπαθισε να συγκεντροθεις στα συμαντικα νεα.

Τεσπα.
Για να σπασει η μονοτονια ας πωσταρω κι εγω κατι.

EU Worlds (Servers)
Fissure of Woe
Desolation
Gandara
Blacktide
Ring of Fire
Underworld
Far Shiverpeaks
Whiteside Ridge
Ruins of Surmia
Seafarer’s Rest
Vabbi
Piken Square
Aurora Glade
Gunnar’s Hold
Jade Sea [FR]
Fort Ranik [FR]
Augury Rock [FR]
Vizunah Square [FR]
Kodash [DE]
Riverside [DE]
Elona Reach [DE]
Abaddon’s Mouth [DE]
Drakkar Lake [DE]
Baruch Bay [ES]

Εχει κανεις καμια πρωτημιση?

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 27, 2012 2:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Αν καπιος εχει δυσκολια να επιλεξει Race, παρτε μερικα video με τις λεπτομεριες του καθενος.


http://www.youtube.com/watch?v=rvQrBw8l75Q


http://www.youtube.com/watch?v=vkZZdVorEIY


http://www.youtube.com/watch?v=2hjPUDRBN-8


http://www.youtube.com/watch?v=AumcC43-8Jg


http://www.youtube.com/watch?v=QB5CNbadRAc


Οσω αφωρα τους servers...

Οι Dragon Seasson (το Guild του Tilion που εχει πλεων το 90% των post σε αυτο το topic Razz ), θα πανε στον Aurora Glade, ενω τα υπολιπα ελληνικα Guilds φενετε να πανε στον Underworld.
Εδω θα δητε ενα ωρεο post με μια λιστα με τους servers, καθως και μια γενικη εικονα για το που θα κανει την βαση του το καθε guild.

Εχετε υπ'οψην οτι την πρωτη εβδομαδα οι μεταφορες server θα ειναι δωρεαν.
Επισεις, δεν θα χριαζετε να ειστε στον ιδιο server για να μπιτε σε καπιο guild η να κανετε party με καπιον.
Επισεις επισεις, μπορειτε να ανικετε σε περισοτερα απο ενα Guild!
Eπισεις επισεις επισεις, δεν μπορειτε να κανετε χαρακτιρες σε διαφορετικους servers, μα θα μποριτε να μπενετε σε αλλους servers ως guests.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 12, 2012 4:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Και τα πρωτα video review ειναι εξω!

Angry Joe

http://www.youtube.com/watch?v=Ax-_06Acj8Y

score:
Spoiler:
10/10


IGN:

http://www.youtube.com/watch?v=7hVAW3bcMBQ

score:
Spoiler:
9.0/10


Gamespot:

http://www.youtube.com/watch?v=p_x2MDTnFbs

Score:
Spoiler:
9.0/10


Gametrailers:
http://www.gametrailers.com/reviews/zif2eg/guild-wars-2-review
Score:
Spoiler:
9.0/10


Επισεις υπαρχει και ενα νεο Trailer...

http://www.youtube.com/watch?v=o4R5Q0ZOTa8


Εγω μπικα στον Aurora Glade.
Αν υπαρχει καπιος αλλος σε αυτο το site που να παιζει ή να ενδιαφερετε να παιξει (και δεν μηλαω στα παπουτσια μου τοσο κερο) να ξερει οτι δεν ειναι υποχρεομενος να ερθει στο δηκο μου server.
Συντομα η A-net θα ανιξουν το server guest system, οπου θα μπορουν να κανανε ατομα στο party τους απο αλλους servers ως guests, εφοσων ξερουν το ονομα τους.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Napster
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 13, 2012 10:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Και 'γω Aurora Glade είμαι.
Επίσης έχει ξεπεράσει τα δύο εκ. αντίτυπα (άσε που η ArenaNet είχε σταματήσει τα digital sales για πάνω απο 1 βδομάδα)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 11:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Ονομα?

Τα δικα μου στοιχεια ειναι.

Account name: Kite.2510
Character name: Uneeded Inadequacy
Race: Female Sylvari
Profession: Engineer
Level: 51 (τη στιγμη του post)

Ειχα προγραματισει να παιξω αυτο το παιχνιδι με τον ξαδερφο μου, μα κυκλοφορισε σε μια περιοδο οπου εγω εχω εξεταστικη, και αυτου η δουλια δεν τον αφινει 2 ωρες την μερα ελευθερες μεχρι το τελος του μηνα.
Σκεπτομαι οταν τελιοσει ο μηνας να κανω νεο χαρακτιρα που θα ξεκινισει κι αυτος, μα για την ωρα παιζω μονος.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Napster
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 3:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Σε έβαλα στους friends.

Και 'γω με έναν φίλο μου θα το έπαιζα (αυτός αγόρασε το παιχνίδι) αλλά έφυγε για το στρατό. Laughing Έτσι το παίζω μόνος μου.
69 lvl thief είμαι και το μόνο που κάνω για την ώρα είναι map completion & story mode.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 11:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Napster έγραψε:
Σε έβαλα στους friends.

Και 'γω με έναν φίλο μου θα το έπαιζα (αυτός αγόρασε το παιχνίδι) αλλά έφυγε για το στρατό. Laughing Έτσι το παίζω μόνος μου.
69 lvl thief είμαι και το μόνο που κάνω για την ώρα είναι map completion & story mode.
Εγω δεν σε βλεπω. Στηλε αν μπορεις τα στοιχεια σου να δοκιμασω να σε βαλω κι εγω.

Κι εγω εχω εξεταστικη τωρα. Οτι χρωνο βρησκω να παιξω, κανονικα θα επρεπε να κανω κατι αλλο.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Napster
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 15, 2012 12:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Kite έγραψε:
Εγω δεν σε βλεπω. Στηλε αν μπορεις τα στοιχεια σου να δοκιμασω να σε βαλω κι εγω.

Κι εγω εχω εξεταστικη τωρα. Οτι χρωνο βρησκω να παιξω, κανονικα θα επρεπε να κανω κατι αλλο.

Kogarashi λένε τον χαρακτήρα μου. Άμα πας Friends>Followers λογικά θα με βρεις.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 14, 2012 10:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Το Dragon Season γιορτάζει τα πρώτα του γενέθλια και μοιράζει κόπιες του Guild Wars 2 καθώς και in game items!

http://dragonseason.com/Front2/tabid/128/EntryId/192/.aspx

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 10, 2012 3:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Σήμερα θα παρευρεθούμε στο Gaming Festival στο Γκάζι (Αθήνα). Ελάτε να τα πούμε και αν είστε τυχεροί θα φύγετε και με το κατιτίς σας. Wink

http://dragonseason.com/Front2/tabid/128/EntryId/198/-Gaming-Festival.aspx

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 11, 2012 11:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Πιως λεει οτι τα MMO χωρις συνδρομη δεν υποστιριζοντε!
Η Arena-net εβγαλε ενα απιστευτο patch για να γιορτασει το halloween 2 που δε χωραει ο νους σου ποση δουλια εκαναν για content που δεν θα μινει περισοτερο απο μια βδωμαδα!
Και πρην περασει ουτε ενας μηνας μετα το Halloween major patch, ανακινοσαν οτι 16 Νοεμβριου θα ερθει και δευτερο major patch που θα πρωσθεσει νεες περιοχες, θα εχει event που δεν πρεπει να χασεις, και θα αλαξει τον κοσμο για παντα.

Για οσους δεν με πηστεβετε, παρτε μια περιλιψη απο το τελευτεο patch σε quote απο αλλο forum για να μην τα ξαναγραφω!
Παράθεση:
Shadow of the Mad King (aka. Halloween event)

This Halloween patch was devited into 4 acts. Most of it's content however have gone away now that Haloween is over.

Act 1 (oct 22)
* The Lions Arch city got decorated for haloween with bats, pumkins and an evil moon. An event is counting the paranolmar activity in the Lion fountain at the center of the city, as the lion statue is slowlly becoming corrupted and slowlly break appart.
* Various ore vains around the world now turned into raw candycorn vains that is the main currency for the event's varous atractions.
* Two mini-quests are available. One sends you at a quest through Tyria to find some ghosts that tell the tail of the mad king. The other chalenge you to carve as many pumkins as you can.
* The costume brawl minigame was added, and will stay after Halloween.
* Various haunted doors appear through Tyria. Knocking them will result in trick (halloween themed enemies will spawn from them) or treat (get a bag with candy corn).
* Various permanent jumping puzzles and mini dungeons were added in various maps.


Act 2 (oct 26)
* The Haunted doors now will stay oppen after knocking them, allowing you to travel to the mad realm where most of Act 2 activities are located.
* In the Mad realm you'll find Mad kings labirinth where various events take place.
* In the Mad realm you'll find Mad Kings clock tower, where there is one of the hardest jumping puzzles in the game.
* In the Mad realm you'll find 2 new structured PVP arenas. One takes place in a new graveyard area with rules simmilar to Dota. The other takes place in Mad kings labirith, where half the players are hunting the hunted other half and once a hunted get caught becomes a hunter.


Act 3 (oct 2Cool
* The paranolmar activity at the Lions statue reaches it's peak and breaks, and the mad kings attempts to come to the world of the living in a cut-scene.
* The place where the statue was now is a dungeon to mad king's domain, where you'll face the Mad king him self.


Act 4 (oct 30)
* The Mad king is defeated by the players and now after being forced to behave, he is allowed for one day to roam Lions Arch saying bad jokes, and playing "Mad King Says" with the players.




Now They announced the 2nd Major patch, to be released sometime in November.
The Lost Shores

Little is known about this new Major Patch aside from taking place in the Sea of Sorrows, adding new areas to the world and changing Tyria forever!



Anyone wants to pay subscriptions?

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 16, 2013 1:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Είμαστε στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι την επόμενη εβδομάδα θα έχουμε την τιμή να μοιραστούμε το μεσημεριανό μας με τον Colin Johanson.

Το event θα πραγματοποιηθεί στην Αγγλία και κατά τη διάρκεια του θα τον "απομονώσουμε" για μερικές ερωτησούλες.

Θα θέλατε να ρωτήσετε κάτι εσείς οι ίδιοι τον άνθρωπο που δεν του αρέσει να "κουνάει" πολλές φορές το σπαθί του; Κάντε post σε αυτό εδώ το thread and let us know. Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tilion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 26, 2013 12:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 11 Δημοσιεύσεις: 36
Την προηγούμενη εβδομάδα βρεθήκαμε στο Λονδίνο για φαγητό με τον Colin Johanson, Lead Designer του Guild Wars 2.

Μιλήσαμε μαζί του για 2 ώρες καταφέρνοντας να του αποσπάσουμε μια χορταστική τριμερή συνέντευξη την οποία σας την προσφέρουμε απόψε και στα ελληνικά.

Must read για όλους τους φίλους του παιχνιδιού και όχι μόνο!

http://dragonseason.com/Front2/tabid/128/EntryId/213/-Colin-Johanson.aspx

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 5 από 6
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης