Το ξέρατε ότι nishi σημαίνει δύση / δυτικά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Blood-c Discution
Solidgamer
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 30, 2011 5:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Νοέ 11 Δημοσιεύσεις: 1 Τώρα Βλέπω: One Piece
Καλημερα ειμαι καινουργιο μελος στο σιτε,αν και το παρακολουθω ΠΟΛΥ καιρο,απλα εχω μια απορια και εγινα μελος για να γραψω αυτο το θεμα.
Θελω να μου πειτε εντυπωσεις απο το ανιμε Blood-c και οποιος το εχει δει να μου απαντησει σε μια απορια που εχω με την ιστορια καθως στο τελος μπερδευει ακρετα.
Κατα την γνωμη μου ειναι αρκετα καλο ανιμε,δυστηχως κουραζει σε πολλα επεισοδια τον θεατη και η πλοκη ξεδιπλωνετε αργα ή καλυτερα θα ελαγα αποτομα προς το τελος.Ανιμασιον καλα χωρις να μου κανουν τρελη εντυπωση,επισης εντυπωσιακες μαχες και μουσικη μετρια με το κυριως θεμα να ακουγετε πολυ ευχαριστα.Σαν βαθμολογια ενα 8.5 θα του εδεινα.
ΥΓ¨Οποιος το εχει να το γραψει στα σχολια,thx Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vazelos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 30, 2011 4:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 10 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 64 Τόπος: Πατρα
emena mou arese arketa an kai an to deis olo mazi tha se kourazei gia ena ti vdomada kalo htane!exei kai se ena shmeio xxxholic stoixeia alla den einai idiaitera simanthiko ipothetw apla i clamp goustarei na ta mplekei ola kai gia afto to ekane...twra to telos mou arese kai to vrika prototipo!poia einai i aporeia sou?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 22, 2012 2:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Eίδα βίντεο στο YouTube με μερικές gore σκηνές από την σειρά με τίτλο The Gory Parts of Blood-C. Εκεί που νόμιζα ότι μου άρεσαν τα gore anime μέχρι που είδα το video αυτό. Εδώ η βιά είναι περιττή κι over the top σε σημείο να καταντά ηλίθιο κι αποκρουστικό (λίγο ειρωνικό για κάποιον που υποτίθεται γουστάρει τα gore). Toυλάχιστον σε anime όπως στο Genocyber και στο Violence Jack η βία ήταν σε πιο ρεαλιστικά επίπεδα και σε πιο σωστές δόσεις.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης