Το ξέρατε ότι kaeru σημαίνει βάτραχος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Δηλώστε τον αριθμό του κινητού σας?
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 11:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vre seis poia tromokratia kai kourafexala, apla i tote kivernisi os alli mia koustodia aniparkton epeidei tous piasane sta prasa giati kanane parakolouthiseis sigekrimenon arithmon, min ehontas kapoio sovaro epiheirima gia na apodeixei oti den sinevainan apla nomothetise, as always do, apla gia na deixei oti "esfale" kai oti to antimetopizei, omos gia na kaneis ena nomo kati ipotithete prepei na prostateuseis kai epeidei, ntaxei den eihan toso thrasos, gia na pei oti apla prospathei na kalipsei to k*l* kapoion to rixane sti tromokratia. Auto pou thelo na po, oti alli douleia den eihe to kratos na mas fakelosei gia na kanei to otidipote, stin Ameriki mporei na simvainoun auta, alla ditika tou pekos pou eimaste emeis mallon einai apla mia akoma diadikasia sto ahanes sistima mas gia na exafanisoun kapoioi tis ladies tous kai oxi kapoia mistiki sinomosia tis sion gia world domination kai space warz with bearz and alienz. Auta. Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 1:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Egw dn to dilwsa akoma alla twra posoi nomizete adexoun xwris kinito??? Kai oso na peis einai xrisimo....egw dn to xw to kinito gia na stelnw oli mera anousia minimata kai na milaw epeidi kai mono exw xrono omilias apo paketa....to xrisimopoiw opou xreiazomai alla ti na peis.....Pame oloi na ginoume peirates!!!!!

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kabez
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 2:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Τελευταια αφηνω το κινητο σπιτι οταν βγαινω εξω... ετσι για να δω πως ειναι η ζωη χωρις αυτο..

Μια χαρα σας πληροφορω ειναι ολα, και για καποιο μυστηριο λογο θα νοιωθετε και πιο "αναλαφροι" χωρις αυτο.

Βεβαια να ειστε ετοιμοι για ανγχακια του δευτερολεπτου οταν αναρωτηθητε "ωχ! που ειναι? επεσε καπου μηπως???" αλλα ειναι νορμαλ αυτα τις πρωτες μερες ; )

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 3:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Τρομοκράτες.... κάποτε στο godfather άκουσα government and mafia in the same sentence μας πουλάνε μας αγοράζουνε τόσα χρόνια.Ο τρόπος καταπολέμησης της τρομοκρατίας είναι να δημιουργήσεις θέσεις εργασίας και να μειώσεις στο ελάχιστο την δυσαρέσκεια του λαού.Όσον αφορά για παγκόσμιες συνωμοσίες είναι η εύκολη λύση για να το ρήξεις εκεί και να μείνεις στην απάθεια.Εγώ δεν το έχω δηλώσει επειδή τι μια βαριέμαι και την άλλη δεν έχω χρόνο.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ryouzaki
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 7:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 02 Οκτ 09 Δημοσιεύσεις: 67 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τα Πάντα Όλα!!!
Εγώ νομίζω είναι έως 1 Ιουνίου.
Πάντως εγώ που το δήλωσα δεν με έπρηξαν εταιρίες κτλ.Αναγκάστηκα βέβαια,γιατί όταν αλλάζεις αριθμό δεν σου ενεργοποιείται αν δεν το δηλώσεις!Ε και όσο να 'ναι όταν πας σε μια σχολή το χρειάζεσαι!Άντε να σε παίρνουν οι γονείς σου,άντε να ενημερώνεσαι για τη σχολή (συνήθως όταν είναι να κλείσει)...
Τώρα όσο για την τρομοκρατία συμφωνώ μαζί σας,αλλά το έκαναν επειδή πολλοί έπαιρναν από κινητά με απόκρυψη νομίζω έτσι το απέδρασε και ο Παλαιοκώστας,συνενοούταν μέσω κινητού,τουλάχιστον έτσι μου τα εξήγησε ο πατέρας μου!Τώρα δεν ξέρω περεταίρω να σας πω!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 2:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
Το δήλωσα πριν κανα δύμηνο και δεν μου στέλνουν άλλα μηνύματα επιτέλους!!Πάντως φακελωμένοι έτσι κι αλλιώς είμαστε ,είτε δηλώσουμε το κινητό είτε όχι...

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 8:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
kati akousa oti den tha mporeis pleon na kalesis me apokripsi, ιsxuei?

ki egw piga to dilwsa epeidi mou ta eixan kanei mexri to patwma, ki epidi den ithela na xasw to noumero pou exw edw kai 9 xronia.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RiZeR στις Πεμ Μάϊ 27, 2010 8:05 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 27, 2010 8:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Carnival of Rust έγραψε:
Εγώ δεν το έχω δηλώσει επειδή τι μια βαριέμαι και την άλλη δεν έχω χρόνο.

Kι εγώ βαριόμουν να πάω να το δηλώσω (άσχετα που είναι 5 λέπτα υπόθεση Razz ) αλλά από το να με σπαμμάρουν κάθε τόσο στο κινητό περί δήλωσης αναγκαστικά πήγα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης