Το ξέρατε ότι shigoto σημαίνει δουλειά / εργασία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    HELPPPPP ας με βοηθήσει κάποιος για ΒΕΝΙΑΜΙΝ
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 25, 2007 9:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Μου άρεσε πολύ αυτό το anime με το ποδόσφαιρο και θα θελα πολύ να το ξαναδώ όμως
1)δεν ξέρω το original όνομα
2)δεν ξέρω από πού να το κατεβάσω αφού το ονομα που ξέρω είναι λάθος

έχει κανείς κάποια πηγή για σίγουρο download direct ή torrent?

Επίσης κάπου στο forum διάβασα ότι λέγεται burn up! top striker αλλά νομίζω ότι είναι λάθος

περιμένω με ανυπομωνησία!!!!!!!

Shocked Shocked Shocked

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ertai
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 4:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 257 Τόπος: Grand Line


Ayto ennoeis??


(allh mia photo gia na helparw)
Exw tin entipwsh oti aytos itan o "beniamin" pou edeixne pali to star alla dn eimai kai poli sigouross Shocked Shocked

Pantws an einai ayto tote legete Captain Tsubasa
http://www.isohunt.com/torrents/Captain+Tsubasa?ihs1=12&iho1=d&iht=-1&ihp=2

Mono edw mporesa na vrw kati... an thes rixe mia matia Very Happy Very Happy Pantws to top striker dn nomizw oti einai Very Happy Very Happy
http://tvunderground.org.ru/index.php?show=season&sid=142 kai edw isws vreis kati Very Happy

_________________

A dream that will come true is not a real dream
私は新しい世界の神である
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 9:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Οχι δεν είναι αυτό το anime που ψαχνω νομιζω ότι λεγεται moero top striker και αφορά κυρίως το ποδόσφαιρο με πρωταγωνιστή τον Benjamin ο οποιος μάλιστα είχε ξεχωριστές ικανότητες χαρακτηριστικό του ήταν το σουτ του αετου .Συνήθως φορουσαν οι παίχτες πρασινη φανέλλα Very Happy

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 7:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Epeidei les to sout tou aetou mipos enoeis to palio goal, pou edeihne to star, an nai tote einai auto edo
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1840

kai edo einai torrents apo saizen Very Happy

http://isohunt.com/torrents/?ihq=+%09Aoki+Densetsu+Shoot%21

Katevazeis an einai to proto batch torrent me ta episodia 1 eos 20 kai meta ta ipoloipa ena ena Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 1:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Ευχαριστω πολύ για το ενδιαφέρον αλλα δυστυχώς ουτε αυτό είναι! Είναι αρκετα σπανιο anime από ότι φαίνεται όπως τα περισσοτερα που έρχονται στη χώρα μας και μετά εξαφανίζονται Twisted Evil
μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα ότι λέγεται moero !top striker ή Les ecoles de champions γιατί είναι γαλλοιαπωνικής παραγωγής!επίσης βρηκα καποιες εικόνες και το βιντεάκι της εισαγωγης στο youtube αλλα από επισόδεια ΤΙΠΟΤΑ!Παντως είμαι σίγουρη ότι παιζόταν εδώ




_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 8:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Ok to eho xanakousei san titlo alla epeidei eipes sout tou aetou kai tetoies atakes diskola xehiountai Razz Tespa to info gia to titlo pou thes einai parakato, to ehoun vgalei kati galloi me galliko dub :S kai se halia poiotita -_-

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4261
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 02, 2007 4:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
σε ευχαρισστώ πολυ για τον κόπο αλλά δεν κατάλαβα πως ακριβώς θα το κατεβάσω από αυτή την σελίδα????

(όντως η ποιότητα είναι χάλια αλλά τι να γίνει λατρεύω τα παλιά anime!!!!) Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 03, 2007 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vasika einai kirios gia info kai ohi gia na katevaseis, an kaneis register omos, kato apo tis plirofories tis seiras ehei lista me ta ta episodia xehorista, patas aristera sto eikonidio me to stauro kai tha sou vgalei diafores plirofories, tha pas sti stili pou leei ed2k, tha patiseis to eikonidio pou ehei apo kato kai tha sou anoixei to emule [ermm nai prepei na kaneis egatastasi auto to programma, google it gia perissoteres plirofories], theoritika an iparhoun poroi tha arhiseis na katevazeis Razz [vasika tha se vali se queue opote tha prepei na perimeneis arketa :S] Ayta Idea
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ertai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 12:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 257 Τόπος: Grand Line
Hazuki έγραψε:
Epeidei les to sout tou aetou mipos enoeis to palio goal, pou edeihne to star, an nai tote einai auto edo
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1840



Akiro to post apla na kanw mia ipodeixi:D Very Happy Very Happy Ayto itan ontws to Goal kai to edeixne to Alter kai oxi to Star tin idia periodo pou to Alter eixe kai to "Triponto"(Slam Dunk) kai o prwtagonistis itan enas tipos pou eixe polu dinato sout me to dexi tou podi alla akoma pio dinato me to aristero(to kako podi)

Se ayto to top striker einai i skini opou aytos o Beniamin einai mazi me enan allo kai soutaroun mazi taytoxrona?? An thimamai kala itan ena anime sto Star polu palia pou ginotan ayto to pragma...

Ipirxe episis enas termatofilakas pou forage ena kapelo kai pidage sto orizontio dokari ekleine ta matia kai akouge tin mpala pou erxotan kai thn epiane... Ayto einai?

_________________

A dream that will come true is not a real dream
私は新しい世界の神である
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 2:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Koita ego goal to ixera kai epaize sto star 100% [den ipirhe an thimamai kala tote alter kai an ipirhe itan me to palio onoma dld kanali 5 pou edeihne mono eidiseis] kai episis eihe kai to diplo sout pou anafereis alla leptomereies peri kalou kai kakou podiou mou diafeugoun. Rolling Eyes
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ertai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 2:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 257 Τόπος: Grand Line
To link pou exw sto quote apo sena deixnei to Aoki Densetsu Shoot! Ayto itan pou epeze to Alter Very Happy
To allo link pou exeis dwsei gia Top Striker einai ontws to Goal pou epeze to Star Very Happy

_________________

A dream that will come true is not a real dream
私は新しい世界の神である
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Perverted-sennin
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 08, 2007 5:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 125 Τόπος: Patra
Mia mikri dieykrinisi epeidi to evlepa kai gw sta paidika mou xronia Razz Einai sout tou gerakiou kai oxi tou aetou Laughing Laughing

Kai epeisis 2 antipaloi tou veniamin soutaroun mazi gt o termatofylakas tis omadas tou veniamin itan poli imba Razz (to diplo sout pantws to roufixe)

Emena mou apese ena allo xantho palikaraki an thymamai kala pou ekane ena sout pou dimiourgouses polles eikonikes mpales kai mperdeve ton termatofylaka Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 12, 2007 9:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Sad παντως παρολο που εχω βρει το ονομα δεν βρισκω πουθενα για να το κατεβασω!!!!ο HAZUKI με βοηθησε πολυ αλλα και το link του ειναι ολοσωστο ωστοσο δεν μπορω να το κατεβασω ουτε με e-mule !!!!! μου φαινεται οτι δεν θα το βρω ποτε
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dante24
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 20, 2007 11:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 20 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 2
Άργησα να απαντήσω αλλά μάλλον θα φανώ χρήσιμος.

Top Striker είναι ο γιαπωνέζικος τίτλος του

Goal ο ισπανικός και ελληνικός τίτλος.

Μην περιμένεις να το κατεβάσεις στα Ελληνικά ή Αγγλικά μιας και είναι Γαλλικής παραγωγής. Το έχω και μάλιστα σε αρκετά καλή ποιότητα.

Πρωταγωνστές ήταν ο Βενιαμήν με το σουτ του αετού, ο Έρικ ο ξανθούλης και ο αγαπημένος μου με το δυνατό σουτ ο Σεζαρ.

Και τώρα θα σου πω πως να το βρεις.

Θα μπεις emule server donkey server 2 και θα γράψεις το εξής Ecole des champions. Εκεί θα βρεις όλα τα επισόδια.

Ήταν ένα από τα αγαπημένα μου κινούμενα σχέδια καμιά σχέση με Τσουμπάσα κτλ.

Ελπίζω να βοήθησα
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dante24
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 20, 2007 11:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 20 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 2
Άργησα να απαντήσω αλλά μάλλον θα φανώ χρήσιμος.

Top Striker είναι ο γιαπωνέζικος τίτλος του

Goal ο ισπανικός και ελληνικός τίτλος.

Μην περιμένεις να το κατεβάσεις στα Ελληνικά ή Αγγλικά μιας και είναι Γαλλικής παραγωγής. Το έχω και μάλιστα σε αρκετά καλή ποιότητα.

Πρωταγωνστές ήταν ο Βενιαμήν με το σουτ του αετού, ο Έρικ ο ξανθούλης και ο αγαπημένος μου με το δυνατό σουτ ο Σεζαρ.

Και τώρα θα σου πω πως να το βρεις.

Θα μπεις emule server donkey server 2 και θα γράψεις το εξής Ecole des champions. Εκεί θα βρεις όλα τα επισόδια.

Ήταν ένα από τα αγαπημένα μου κινούμενα σχέδια καμιά σχέση με Τσουμπάσα κτλ.

Ελπίζω να βοήθησα
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης