Το ξέρατε ότι terebi σημαίνει τηλεόραση;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Ποιές είναι οι καλύτερες αναμνήσεις απο το σχολείο?
HyuuGaNeji
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 05, 2008 5:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 238 Τόπος: thesaloniki Τώρα Βλέπω: πολλα και διαφορα
cherry_blossom έγραψε:
afierwmeno sto HyuugaNeji

exw polles kales anamniseis apo to sxoleio.....kafriles kata ti diarkeia tou mathimatos.....gelio mexri dakruwn Laughing Laughing .....(den thimamai kapoia sugekrimeni fasi auti ti stigmi alla oles itan polu super) kai etuxe na eimai stin 3η lukeiou se ena tmima pou imastan 24 paidia kai pou ta 20 itan agoria kai pou me ta alla koritsia den eixa kamia epafi.oute "geia"...
....stenaxwrithika toso pou ithela na allaksw tmima......o lukiarxis omws den me allakse.....etuxe omws ta agoria na einai ta poio apaixta paidia tou sxoleiou kai etsi telika perasa tin kaluteri xronia olis tis sxolikis mou periodou.....
euxaristw kai ton lukiarxi pou telika den me allakse.........kai an den itan aftos den tha gnoriza pote ton kalutero mou filo......(Neji esena ennow... Wink Wink )

Γ_1/ Γ_ΤΕΧ_2 ΑΘΑΝΑΤΟ
ΣΧ.ΕΤΟΣ 2007-08


Καλα μιλαμε με εκανες αλοιφη τωρα..!!!!
Το Γ 1 ηταν all the yen και αν γινοταν 8α η8ελα να ειμαι με τα ιδια ατομα κα8ε μερα!!!
Και το πιο συμαντικο γνωρισα την cherry_blossom το κοληταρι μου. μονο και μονο αυτο τα λεει ολα!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
VitsioMan
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 05, 2008 6:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: θεσσαλονικη
Λοιπόν εγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ την δευτέρα λυκείου, αυτή η χρονιά ήταν η πίο άνετη απο όλες, αφού μερικές φορές έλεγα τεληκά και στο σχολείο καλά παιρνάμε. Ηταν και μερικά αξέχαστα γεγονότα που ακόμα γελάω όταν τα θυμάμαι.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
rouj
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 28, 2008 5:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 08 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 63 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: Naruto - Bleach - One Piece
thumame ta wraia gomenakia sto tee(kai apo ta ala likia poy pigena sta katsakia)
tin fasaria kai toys ipnous poy ekana
kai to oti eipa mathima dyo fores sto 1 likio kai kanis den pire xampari oti den eimoun apo ekei Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Johnny91
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 03, 2009 2:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Greece,Thessaloniki Τώρα Βλέπω: πάρα πολλά :S
Δε θυμάμαι ωραίες αναμνήσεις.. Γενικά ποτέ δε μου φέρθηκαν καλά.. Δεν ήμουν απο τους popular guyz.. Δε με ενοχλ¶ει αυτό τώρα πια αλλά όταν είσαι μικρός είναι αλλιώς.. Τώρα περιμένω να ξεμπερδεύω με την Γ Λυκ.. για να μη ξαναδώ πολλούς απο αυτούς... Ίσως μου λήψουν κάποιοι που ποτέ δε προσπάθησαν να κάνουν την ζωή μου δύσκολη αλλά σε σχέσει με το τι γλυκά προβατάκια θα χάσω.. Νομίζω μπορώ να το αντέξω ^^
Βαρύ τόπικ πάντως.. μού ριξε το ηθικό... τα είπα όμως ^^

_________________
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vegetasmate
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 03, 2009 6:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 1163 Τόπος: Lala-land
mia apo tis agapimenes mou einai otan me mia fili mou eixame mpei se ena gey site kai kaname enan filo mas melos....meta ton parakolou8ousame pou ton pernan tilefono diaforoi k ekeinos ta eixe paixei.....vevaia molis ema8e ti eixame kanei mas kinigouse se olo to proaulio

Laughing Laughing Laughing

_________________
onee-san

We play hide and seek.....Hanamizawa style, of course
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 09, 2009 1:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
GT4md έγραψε:
Thelo ki ego na pao stin 3 hmeri tis B lykiou (eime tora mathitis) alla den me empisevome giati einai anilika Evil or Very Mad Kai stis ekdromes ola ginonte. G%*@to Confused

Αυτό θα πει υπέρτατη υποκρισία. Anyway, να σε 'βλεπα σε σκηνικά Great Teacher Onizuka (με όλα τα γνωστά συναφή) και τίποτε άλλο στον κόσμο. Laughing (Gure to Toroko Oppai!!)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 09, 2009 3:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
kabez έγραψε:
Πως έκαψες θρανίο ρε θηρίο? Shocked

Είχα δει παρόμοιο περιστατικό που παραλίγο να καεί θρανίο, όταν ένα παλικάρι άλοιψε την επιφάνεια του ***για "πλακα"*** με ζιπέλαιο..


Meta apo kairo 3anadivazwdas to topic sou deinw apadhsh!

Htane dhmotiko akoma kai variomoun tromera k evafa to 8ranio me svhstiko. Tote eida sto svhstiko epanw ena shma me floghtsa! E dn fadastiko oti ta ygra pairnoun fwtia k to dokimasa. Telika pairnoun!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Bibo
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 16, 2009 10:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 30 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Fokida Τώρα Βλέπω: Shugo Chara IKUTOXAMU
akoma paw sxolio alla tpte to idietero sapila maura xalia....
to mono pou isws otan megalwsw kai afisw to sxolio 8a ine to ma8ima filosofias....Mesa sto ma8ima tis kirias padote zwgrafizw!
na ne kala, e3askume sto drawing tin wra tis Razz

_________________
http://www.galaxiasfm.gr/
2-3 KA8E MERA KANW EKPOMBES SIDONISTITE!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cloud...
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 30, 2011 1:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 265 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Naruto, Fairy Tail
Φυσικα η 5ημερη..θα την θυμαμαι μεχρι να πεθανω....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης