Το ξέρατε ότι mizu σημαίνει νερό;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    One Piece / Bleach: Τί μας ενοχλεί.
Gevor
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 07, 2010 11:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 20 Μάϊ 10 Δημοσιεύσεις: 23 Τόπος: Aleksandroupoli Τώρα Βλέπω: Read Or Die, Kimi Ni Todoke kai Hunter x Hunter
Itachi_kun1990 έγραψε:
χαχαχα Monkey D luffy εχουμε να εξηγισουμε πολαααααααααα σε οσους απλα βλεπουν τις εικονες και δεν διαβαζουν στην συγκεκριμενη σειρα. Τα κειμενα κριβουν πολα. YUP naruto/one piece addicted το παραδεχομαι



Mporei na min kseroun agglika kai apla na koitane tis eikones etc gia na perasei i ora. Emena prosopika m aresei para poli to One Piece kai theoro oti einai teleio. Kathe evdomada anipomono gia na diavaso to manga.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
goten
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 07, 2010 11:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 07 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 63 Τώρα Βλέπω: POLLA KE DIAFORA LOS...
ειναι ενοχλιτικο οταν περιμενεις να γινει κατι και γινετε κατι ακυρο,δηλαδι πχ περιμενεις να φτασουν σε καποιο νησι στο οποιο θα παιχτουν τρελα σκηνικα με απιστευτες μαχες και κατακοκκινο αιμα,και τελικα βλεπεις κατι αλλο το οποιο κραταει 5 επεισοδια και ειναι απλα μια ηλιθια ιστοριουλα ξερω γω///////

_________________
FERNW TARAXH KAI PONO...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BloodyValentine
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 4:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 4 Τώρα Βλέπω: Bleach
δν μ'αρεσε που εχουν τοοοοσα πολλα επεισοδεια -.-"
στο OP ειδικα καποια στιγμη γυρω στο 190κατι εχασα το μετρημα.. μου την εσπασε κ το παρατησα xP
το Bleach ηταν πολυ καλο κατα την γνωμη μου το μονο που απ'οτι μου εχουν πει τα επεισοδεια 64-91 θα ειναι πολυ βαρετα οποτε θα πρεπει να τα προσπερασω... ^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 4:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Χμ...Τι με ενοχλεί...Μία λέξη (για το Bleach): fillers! Αν είναι δυνατόν τόσα πολλά και ανούσια επισόδεια μόνο και μόνο για τι? Για να καθυστερήσουν λίγο από το manga? Είχανε φτάσει σε 100 f*cking chapters διαφορά, τι άλλο θέλουν?

Τώρα για το άλλο, δεν το βλέπω γιατί δεν το άρχισα ποτέ και τώρα...ε, μου φαίνεται λίγο βουνό να τπ αρχίσω...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 4:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Πες τα itachi-sempai.... τα απαισια filllers ειναι ο λογος που το σταματησα, και ειδικα το φρικτο bounto arc >_<. Ηθελαν και βρικολακες τη χαρη τους....

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 4:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Άσε άσε, κι εγώ γι αυτό το σταμάτησα΄ manga και πάλι manga λέω εγώ και μια χαρά είναι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 5:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Ενταξει βρε παιδια, αν θετε τα προσπερνατε τα filler, δεν ειναι τοσο μεγαλο προβλημα. Εκτος βεβαια αν περιμενεις 1 βδομαδα να δεις Ulquiorra vs Ichigo και σου πετανε ολοκληρο filler arc. Τοτε ειναι που πραγματικα το συχενεσαι (δεν εχω φτασει ακομα εκει, αλλα απο οτι εχω ακουσει καπως ετσι γινεται).

Κατι που νευριαζει στο bleach και το χω αναφερει σε αντιστοιχο forum:

Kurosaki-kun!

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 5:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
bleach χμμ τι μου τι σπαει? οτι υπαρχει ακομα. τα εβλεπα και μετα εμεινε συνιθειο να τα βλεπω μου την σπαει το ασκοπο κλαμα της Inoue, που ο ichigo δυναμονει επιδη το θελει (τι λογικη και αυτη θεε μου) ο ichigo ο ιδιος, οτι οι χαρακτηρες δεν γελαν με καμια κυβερνιση και οτι καταντα επαναλιπτικο σκετη τολμη και γοητεια εγινε η σειρα και απο οσο βλεπω στο manga εχει και ποιο πατω αυτη η σειρα.
Στο naruto τα 90 filler πριν και τα 50 κατι συνολο μετα.αλλα Naruto ειναι Naruto και θρησκεια στο one piece oτι κανουν τελεια απο σχεδιασμο κατι ακυρα επεισοδια και σακατεβουν τις σημαντικες μαχες (και μετα κλεβετε στο BBC h TOEI animation οτι δουλεβουν χωρις λογο) αλλα και εδω one piece rules για αυτες τις 2 σειρες ολα τα ασχιμα εξαφανιζονται εκτος λιγο των filler που ειναι πικρη ιστορια, δεν παρατισα τα Naruto πριν 5 χρονια που ειχαν τα τρελα filler και θα τα αφισω τωρα που γινετε της μαμαλης? NEVER

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Salamander
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 29, 2010 12:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 37 Τόπος: Fairy Tail Guilt!!! Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,One Piece,Bleach,Fairy Tail
Βασικό πρόβλημα στο Bleach είναι πιστεύω τα πολλά filler...και ο Ichigo(κατά την γνώμη μου πάντα)
Απλά θεωρώ ότι κερδίζει "ψεύτικα" τις μάχες του..
Στο One Piece δεν με ενοχλεί κάτι!!!

_________________
"My comrades are alive right now! The Exceed are too! Whether they've got magic or not, the important thing is that they're alive! These are lives, dammit!!"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 5 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης