Το ξέρατε ότι hayabusa σημαίνει γεράκι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Δηλώστε τον αριθμό του κινητού σας?
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 12:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Εγώ ναι. Αν δεν το έκανα θα μου καταργούσαν τον αριθμό με το έτσι θέλω. Έτσι πήγα σε ένα κατάστημα και έδωσα όσα στοιχεία "χρειαζόταν" (δεν εδωσα ΑΦΜ). Τελος ζήτησα και ένα αντίγραφο για σιγουριά. Της μητέρας μου της κάναν δώρο ένα μπαλάκι Question

Και αρχίσαμε. SMS από τα εταιρίες με προσφορές, εκπτώσεις 30% εως 50%. Διαφημίσεις θες δεν θες, ασχέτως αν δεν έχουν σχέση με εσένα.

Αυτό ήταν λοιπών το σχέδιο του κράτους κατά της ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ που μας ελεγαν, οσοι θυμούνται.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kwstas21
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 1:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: Grand Line Τώρα Βλέπω: baccano
μεχρι ποτε μπορω να το δηλωσω ??
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 1:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Πέρα τ' ότι θα μου καταργούσαν τον αριθμό αν δεν το δηλώνα μου 'χαν σπάσει τα νεύρα με τις υπενθυμίσεις τους περί δήλωσης αριθμού. Και το βιολί αυτό τραβούσε γι' αρκετούς μήνες. ¶ει σιχτήρ! Σπαμμεράδες! Twisted Evil

GT4md έγραψε:
Της μητέρας μου της κάναν δώρο ένα μπαλάκι Question

Κι εμείς οι υπόλοιποι τίποτα; Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kwstas21
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 1:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: Grand Line Τώρα Βλέπω: baccano
Εγω δν το εχω δηλωσει ακομα Confused
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 1:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
εγω δεν το εχω δηλωσει και ουτε προκειται μας εχουν που μας εχουν φακελωμενους γενικα αλλα οχι να πανε να γα****
1)πως ζουσαν οι γονεις μας χωρις κινητα, υπευθυνοι και ελευθεροι
2)υπαρχει και το μσν κτλ. και ειναι δωρεαν
απλα

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 2:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Tha sou katargisoun ton arithmo kai an pas na pareis allo tha sou zitisoun na kanoun tautopoiisi. Episis re paidia ntaxei emena pera apo tis prosfores tis etairias pou mou stelnoun me sms, den mou tin ehei pesei kanenas allos. Tespa min vlepoume kai oramata Razz

To fakeloma einai dedomeno, ithelimena i ohi, vlepe facebook.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
homonculus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 2:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 212 Τόπος: shinigami realm
kwstas21 έγραψε:
μεχρι ποτε μπορω να το δηλωσω ??

Mexri 1 iouniou nomizw.

Nai oute egw to exw dhlwsei akoma. Episis ti @@ia einai auth oti an den exeis kleisei ta 18 den mporeis na to dilwseis sto onoma sou?? Ti dhladi an eisai anilikos den mporeis na exeis kinito sto onoma sou, pame kala?? Kai egw pou eimai 17 prepei na to dilwsw sto onoma twn goniwn m kai oootan me to kalo kleisw ta 18 na to ala3w sto onoma mou.. Pios o logos? Kamia allh tetoia anousia blakia 8a skeftoune h' mpa? pfffffff... Ta neura m...

_________________


..Only daydreamers are really alive, because only them can rise above every day's routine and search for a higher goal to achieve.. [Jarlaxle]

夢想家
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kwstas21
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 3:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: Grand Line Τώρα Βλέπω: baccano
nai ontos megali vlakeia Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 3:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
ορε η γραφειοκρατια στο μεγαλειο της και καμια σχεση με την γραφειοκρατια κατα Marx Weber πωπω πριν 2 χρονια ακομα θιμαμαι το ΑΟΔΕ. παντος εγω το ενα μου το δειλωσα ενας θεος ξερει ποσο ντιρλα ημουν για να το κανω γιατι ουτε καν το θημομουν και το αλλο ακομα ειναι ετσι οπως ειναι και ευτιχως παντα ειναι στο αθοριβο και δεν με ζαλιζουν τα μηνυματα

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 3:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Καλα εγω συνεχεια λεω να πω στην μητερα μου να παει να το δηλωσει (βαριεμαι εγω XD) αλλα το ξεχναω...
Απο περιεργεια, γιατι χρειαζεται να το δηλωσουμε το κινητο;

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 3:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
γιατι ενα γνωμικο λεει δουλεια δεν ειχε ο διαολος ..... τα παιδια του. αλλα αυτο διθεν το περασαν για την τοτε τρομοκρατια αλλα πλεον ειναι καποιες υπιρεσιες που πλεον για να μπορεσεις να τις κανεις πρεπει να το εχεις διλωσει

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 4:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
1)δεν εχω facebook
2)συγνωμη ειναι δυνατον ο τρομοκρατης ή ο οποιοσδήποτε που θεωρουν οτι ειναι "παρανομος" να παρει απο δηλωμενο κινητο να κανει την δουλεια του Confused

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
LUMINA D. SOLEIL
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 8:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 139 Τόπος: Kavala Τώρα Βλέπω: Poly mprosta sto mellon
H dilwsi twn kinitwn einai mexri ton Ioulio.Arxes i teli den thimamai.Tha sas gelasw kai den to thelw.

Egw den kserw an tha to dilwsw akoma i oxi.Tha to skeftw mexri tin teleutaia stigmi.Apo kei kai pera blepontas kai kanontas.

Oso gia ta peri tromokratias pou elegan afiste to kalytera."Tromokratia" to onamasame gia na tou baloume ena titlo mono.Oso zoume elpizoume oti kapote tha stamatisoun na mas koroideuoun.

Tespa.Kali ypomoni se osous ta dilwsoun kai kali euresi neas enallaktikis se osous tous ta katargisoun.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 8:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
8eloun kai mia fototipia ths tautotitas an den pate sto germano 90% den sas bgazoun opote mhn pate bolta Razz

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 8:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
θα παω τελευταια μερα. ετσι, απο αποψη..! Smile

παντως χαιρομαι που με αυτον τον τροπο θα καταπολεμησουμε την φοβερη και τρομερη τρομοκρατια στην χωρα μας!!!

Πλεον οι αδιστακτοι Ελληνες τρομοκρατες που ειναι χειροτεροι και σκληροτεροι και απο ταλιμπαν δεν θα μπορουν με ΤΙΠΟΤΑ να επικοινωνουν μεταξυ τους και ετσι... γου-χου ζητω!!!

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης