Το ξέρατε ότι kouen σημαίνει Πάρκο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Gintama: Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας?




Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας από τη σειρά?

Gintoki Sakata
47%
 47%  [ 8 ]
Shinpachi Shimura
0%
 0%  [ 0 ]
Kagura
11%
 11%  [ 2 ]
Hijikata toshiro
23%
 23%  [ 4 ]
Sougo Okita
0%
 0%  [ 0 ]
Kondou Isao
11%
 11%  [ 2 ]
Otae Shimura
0%
 0%  [ 0 ]
Ayame "Sa-chan" Sarutobi
0%
 0%  [ 0 ]
Katsura Kotarou
5%
 5%  [ 1 ]
Shinsuke Takasugi
0%
 0%  [ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 17


sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 01, 2009 11:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
egw hmoun anamesa ston dead eyes=Gintoki Sakata kai ton zura zanai katsura da=captain katsura alla teleika Gin-chan Razz is the best after all!!! Very Happy

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 01, 2009 11:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Συμφωνω μαζι σας παιδια, o gintoki ειναι μοναδικος στο ειδος του (οπως και οι περισσοτεροι χαρακτηρες της σειρας). Δεν εχω δει πουθενα αλλου νινζα με αιμορροηδες και σαμουραι με υπογλυκαιμεια XDDD

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 9:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Jorg έγραψε:

Τετεια ακουω...βλεπω και δεν μπορω να μη και εγω βγω off topic.Το hitman reborn ειναι το αγαπημενο μου anime αλλα δεν νομιζω να μπορω να δω καθε επειδοδιο τρεις φορες(Αν ειχα χρονο θα τα εβλεπα αλλα εχω παρα πολλα επεισοδια απο anime που δεν εχω δει και θελω να δω...)



Oo'' Ok, δε ξέρω αν σου την έδωσε η απλά το σχολίασες, αλλά πίστεψε με, όταν έχεις να δεις ένα επεισόδιο πάνω από 1 χρόνο μπορείς άνετα να κάνει rewatch και την πρώτη φορά έτσι έγινε, είχε δύ χρόνια που είχε αρχίσει το anime οπότε δεν είχα κανένα πρόβλημα να τα ξαναδώ, έχω κόλλημα 3 χρόνια και δε το έχω βαρεθεί ούτε μια φορά-αυτά φιλικά και προς την υπεράσπιση μου πάντα, μη παρεξηγηθούμε, πίστεψε με, αν ήσουν στο χωριό μου και για καλοκαίρι χωρίς παρέα και εσύ το ίδιο θα έκανες XD και θα έβλεπες και άλλη μια 10 μαζεμένα μέσα σε ένα μηνα . Αν και τελικά δε τα καταφερα να το δω όλο, και για να πω την αλήθεια θα έπρεπε να πάρω το manga. Πάντως χαίρομαι που μαζευόμαστε.

Και για μην είμαι τελείως off topic...Δε ξέρω αν όλο παρακολουθείτε Rumbel αλλά αν δε το κάνετε γιατι νομίζω ότι έχει κα απο horrible subs, έχει fillers ή συνεχίζει κανονικά όπως το manga μέχρι τα επεισόδια με τους Yato? Με έχει μπερδέψει λίγο η σειρά σε σχέση με τη σειρά του manga(όχι ότι έχω διαβάζει όλο το manga παο την αρχή μέχρι το τέλος XD). :S Ηelp?

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lil C
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 03, 2009 10:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Αύγ 09 Δημοσιεύσεις: 40 Τόπος: Ηράκλειο Τώρα Βλέπω: Guin Saga, Kobato, Nyan Koi!, The sacred Blacksmith, Minami-ke Okawari, Miracle Train, Tegami Bachi
Toshiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!
ειναι απλα τελειος!!! Very Happy
αλλα γιατι κανεις δεν τον ψυφιζει?! Sad Sad Sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 03, 2009 10:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxKaiserxX έγραψε:

Oo'' Ok, δε ξέρω αν σου την έδωσε η απλά το σχολίασες, αλλά πίστεψε με, όταν έχεις να δεις ένα επεισόδιο πάνω από 1 χρόνο μπορείς άνετα να κάνει rewatch και την πρώτη φορά έτσι έγινε, είχε δύ χρόνια που είχε αρχίσει το anime οπότε δεν είχα κανένα πρόβλημα να τα ξαναδώ, έχω κόλλημα 3 χρόνια και δε το έχω βαρεθεί ούτε μια φορά-αυτά φιλικά και προς την υπεράσπιση μου πάντα, μη παρεξηγηθούμε, πίστεψε με, αν ήσουν στο χωριό μου και για καλοκαίρι χωρίς παρέα και εσύ το ίδιο θα έκανες XD και θα έβλεπες και άλλη μια 10 μαζεμένα μέσα σε ένα μηνα . Αν και τελικά δε τα καταφερα να το δω όλο, και για να πω την αλήθεια θα έπρεπε να πάρω το manga. Πάντως χαίρομαι που μαζευόμαστε.

Και για μην είμαι τελείως off topic...Δε ξέρω αν όλο παρακολουθείτε Rumbel αλλά αν δε το κάνετε γιατι νομίζω ότι έχει κα απο horrible subs, έχει fillers ή συνεχίζει κανονικά όπως το manga μέχρι τα επεισόδια με τους Yato? Με έχει μπερδέψει λίγο η σειρά σε σχέση με τη σειρά του manga(όχι ότι έχω διαβάζει όλο το manga παο την αρχή μέχρι το τέλος XD). :S Ηelp?


Απ' οσο τον ξερω, δεν νομιζω να του την εδωσε, ειναι και αυτος fanboy της σειρας και απλα εκανε ενα σχολιο....

Οσο για την ερωτηση σου περι gintama, το μονο που ξερω ειναι οτι μερικα επεισοδια τα δειχνει με διαφορετικη σειρα (οπως αυτο με το τραπεζι που ξοδεψαν ολοκληρο το επεισοδιο για να φανε) απο το μανγκα αλλα τωρα παι δεν το πολυδιαβαζω γιατι μετα δεν θα εχω ορεξη να δω το ανιμε....

EDIT:
Πλακα μου κανεις lil c-nee-chan? Εχει παρει την δευτερη θεση μετα τον θεο στο poll! Aκου εκει ο toushi δεν εχει ψηφους XDDDD

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 04, 2009 9:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Καλό αυτό. Απλά ήθελα να αποφύγω παρεξηγήσεις. Smile

Οο Καλά, εντάξει, σχετικά με τον Hijikata, εδώ δεν έχουν ψηφίσει πολλοί καλά-καλά, περισσότερο κρίμα είναι για το Gintama που δε δέχεται πολύ αναγνώρισει. Αν και γενικότερα, σε ότι poll και να γινοταν δεν υπήρχε περίπτωση να ξεπεράσει τον Gintoki, είναι ιδάίτερα αγαπητός. Είναι από τους καλύτερους main hero που υπάρχουν!! Very Happy

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ca0ca0
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 11:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 10 Δημοσιεύσεις: 48 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: gintama
ο καθε χαρακτηρας στο gintama ειναι μοναδικος και πραγματικα ειναι δυσκολο να διαλεξεις καποιον Απο ολους μπορω να πω οτι λατρευω τρεις τον εντελως καφρο πρωταγωνιστη με deadfish βλεμμα που διαβαζει διαβαζει shonen jump λατρευει τα γλυκα και οταν το φερουν οι περιστασεις φανερωνει τον δρακο που κρυβει μεσα του=gintoki, τον σαδιστη ,τεμπελη οσον αφορα την δουλεια του ,δεινο ξιφομαχο sougo okita που θελει διακαως την θεση του Hijikata και θεωρει αντιπαλο την kagura καθως και τον γκαφατζη kondou αρχηγο των shinsegumi,κολλημενο με την αδερφη του shinpachi ευαισθητο ωστοσο οσο κανεις αλλος που θα θυσιαζοταν για την ζωη των αλλων Επειτα απο πολυ σκεψη (το καψα) θεωρησα ελαφρως καλυτερο των αλλων των gintoki καθως για πρωταγωνιστης ειναι πραγματικα τρομερα αστειος και μεταμορωνει κιριολεκτικα την σειρα
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης