Το ξέρατε ότι haji σημαίνει ντροπή;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party 2nd of May @ Cofix <3
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 29, 2008 2:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Mr Ayu-Mania έγραψε:

Ελισσαιε, Χολμπορν, φανταζομαι οτι ως υψηλοβαθμα στελεχη του φορουμ, η παρουσια σας θεωρειται δεδομενη..

Cool Cool


Υψηλόβαθμα εε? δε ξέρω για τον Ελισσαίο εγώ πάντως πρώτα αισθάνομαι σαν χρήστης και μέλος και μετά σαν admin (και μόνο όταν χρειάζεται)... Laughing

Τώρα για το πάρτυ εγώ θα περάσω και αυτή τη φορά, απλά ελπίζω να έρθω στην ώρα μου και όχι προς το τέλος όπως την προηγούμενη φορά Shocked Laughing
Ο Elissaios δεν θα μπορέσει να έρθει σίγουρα για δικούς του λόγους που αν θέλει ο ίδιος μπορεί να αναφέρει... Μην νομίζετε τίποτα τραγικό ούτε σοβαρό απλά δε μαρέσει να μιλάω για προσωπικά αλλονών.. Laughing

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 29, 2008 3:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
holborn έγραψε:
Mr Ayu-Mania έγραψε:

Ελισσαιε, Χολμπορν, φανταζομαι οτι ως υψηλοβαθμα στελεχη του φορουμ, η παρουσια σας θεωρειται δεδομενη..

Cool Cool


Υψηλόβαθμα εε? δε ξέρω για τον Ελισσαίο εγώ πάντως πρώτα αισθάνομαι σαν χρήστης και μέλος και μετά σαν admin (και μόνο όταν χρειάζεται)... Laughing

Τώρα για το πάρτυ εγώ θα περάσω και αυτή τη φορά, απλά ελπίζω να έρθω στην ώρα μου και όχι προς το τέλος όπως την προηγούμενη φορά Shocked Laughing
Ο Elissaios δεν θα μπορέσει να έρθει σίγουρα για δικούς του λόγους που αν θέλει ο ίδιος μπορεί να αναφέρει... Μην νομίζετε τίποτα τραγικό ούτε σοβαρό απλά δε μαρέσει να μιλάω για προσωπικά αλλονών.. Laughing


Αν δεν έρθεις πιο νωρίς θα αμολύσω λυσσασμένα ...anime...doggies...για να σε δαγκάσουν ! Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
link_gr
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 30, 2008 8:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 196 Τόπος: katerini Τώρα Βλέπω: tin selida pou kano register :p
paizei na er8o kai ego...xmmm 8a dei3ei...ante na ta spasoume Very Happy

_________________
trelos?pou 3erete oti eimai trelos...?enas trelos ston kosmo ton kanonikon fenete trelos kai enas kanonikos ston kosmo ton trelon fenete trelos...pou 3erete oti den eiste esis oi treloi Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 5:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Ελπιζω να ερθουν πολλα ατομα να το καψουμε σημερα

billmcnik έγραψε:
twra einai pou den katalava tpt...
Αν θελεις απαντησεις, μαθε να κανεις ερωτησεις. Λεγοντας απλως "δεν ξερω, δεν καταλαβαινω" δεξια κι αριστερα δεν προκειται να μαθεις ποτε τιποτα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 11:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
ωραίο0 το coseplay Και μπράβο που είστε τόσο ενωμένοι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 1:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Γυρισα κι εγω απο τον παρτυ, τι να πω, εχω πολυ καιρο να περασω τοσο καλα! Τα ποδια που πονεσαν (απο τις 21:30 δεν εκατσα σχεδον καθολου), τα ματια μου πονεσαν (με γυαλια ηλιου μεσα στο Κοφιξ...) , απο τη ζεστη ξεραθηκα, απο την βιασυνη μου να βγαλω φωτογραφιες σκοτωθηκα και σκοτωσα τους παντες, και το μονο συναισθημα που εχω ειναι ευχαριστηση! Μπραβο στα παιδια που ντυθηκαν, και ιδιως στις διοργανωτριες που αλλη μια φορα εκαναν αψογη δουλεια ^_^

Οι φωτογραφιες θα αργησουν να ανεβουν (Δευτερα μαλλον) λογω υποχρεωσεων, οποιος δε θελει να ανεβει η φωτογραφια του παρακαλω να με ειδοποησει μεχρι τοτε.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 1:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Οι δικες μου ειναι ετοιμες, σκεφτομαι να τις περασω αυριο πρωι αν ειναι...
Η αληθεια ειναι οτι ειχε τοσο κοσμο, κατι που δεν το περιμενα. Ισως ειναι επειδη εχω καιρο να ερθω σε τοσο κοσμο.

Οι οργανωση ηταν καταπληκτικη, η DJ Mona Risa τα εσπασε οπως παντα αλλα το καλυτερο μερος ηταν το cosplay.
Μπραβο στα κοριτσια, που δεν ειναι μελος κανενος forum και ομως με στολες ραμμενες απο χερι εφτιαξαν ενα πολυ καλο cosplay τεσσαρων shinigami : Soi Fon, Yachiru, Yoruichi & Rukia.
Και τα αλλα cosplay με τα school girls τα εσπασαν, οπως η Asuka Langley σε school uniform ή ο "ψηλος" Edward Elric (FMA) και ο Θοδωρης ως Hollow Ichigo (δεν ειναι μελος του forum).

Περασαμε καταπληκτικα. Περιμενετε φωτογραφιες απο Adventurer & Aoshi soon!

[Edit : Τελικα ανακαλυψα οτι τα κοριτσια ειναι μελος του Anime.GR. Rolling Eyes ]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Aoshi] στις Σαβ Μάϊ 03, 2008 12:34 pm, 1 φορά

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
TheLastQuincy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 12:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 41 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: House M.D, Prison Break Season 3,Naruto Shippuuden
Χαχα...ελα ρε man.Εεε ναιι ήμουν λιγακι ψηλος για Edward Elric!! :p αλλα δεν πειραζει μωρε!!!

_________________


Photoshop Power
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 12:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Δεν ειπα τιποτα, ηταν πολυκαλο το cosplay, τα εβαλες ολα μεσα, αλλα θα ησουν πιο cool αν τραβουσες το μανικι και βλεπαμε ενα σιδερενιο χερι απο μεσα. Razz

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
kakashi-sensei
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 12:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 449 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Gia to cosplay mou re Aoshi den tha peis tipota? Crying or Very sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TheLastQuincy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 1:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 41 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: House M.D, Prison Break Season 3,Naruto Shippuuden
Esy ti eixes nty8ei??!!

Xaxa nai se kapia fasi eixa skeftei na kanw mhaxniko xeri...alla den prolavena na to ftiaxw KAI afto!!! Wink

_________________


Photoshop Power
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
UnionSagittarius
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 2:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 20 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Παντού και πουθενά
Πραγματικά ήταν ένα φοβερό πάρτυ και όλα τα cosplay ήμασταν άπαιχτα!Αν και στην αρχή η Yachiru δεν ήθελε να έρθει,δεν ήθελε να βγει στο δρόμο με την ροζ περούκα!
Μ' άρεσε πάρα πολύ ο Edward και η Konan,η οποία δυστυχώς έφυγε νωρίς!
Χάρηκα πάντως που ήμασταν αρκετοί από Bleach!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 4:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
wraia htan an kai dustuxws den ekatsa polu, gt molis hr8e(ka8usterimena) h parea m dn briskame 8eseis kai o enas exei as8ma k dn antexe tn kapno(ere kwsta monokere!)opote tn kaname me alafra phdimatakia... sto epomeno partu 8a r8oume pio organwmenoi..... ta cosplays pantws eixan plaka
Spoiler:

(h kopelia p ntu8hke Soi Fon na prosexei g enan maniako me gualia pou isxurizetai pws an thn 3anadei 8a ths kanei protash gamou)

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 4:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
egw nomiza ta koritsia htan melh tou edw forum RazzRazzRazz
auth th fora eimastan ligoi kai kalu.
kai kalutera kiolas.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 03, 2008 4:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
maraki έγραψε:
wraia htan an kai dustuxws den ekatsa polu, gt molis hr8e(ka8usterimena) h parea m dn briskame 8eseis kai o enas exei as8ma k dn antexe tn kapno(ere kwsta monokere!)opote tn kaname me alafra phdimatakia... sto epomeno partu 8a r8oume pio organwmenoi..... ta cosplays pantws eixan plaka
Spoiler:

(h kopelia p ntu8hke Soi Fon na prosexei g enan maniako me gualia pou isxurizetai pws an thn 3anadei 8a ths kanei protash gamou)


Να του πεις οτι αργησε! Rolling Eyes

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης