Το ξέρατε ότι kuuki σημαίνει αέρας;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party 21/2 @Cofix
tsuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 26, 2008 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 10 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: One Piece,Naruto Shippuuden, Bleach...
Παράθεση:

Παράθεση:

Oi pics ehoun anevei oles sto www.myspace.com/japanandanimeparty


Prepei na kaneis log in gia na tis deis?


Kali erotisi... oute ego den boro na tis do >.<

_________________
Anime Forever
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 26, 2008 5:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Δεν ξερω γιατι δε σας το λεει το ιδιο το site, παντως ναι, για να τις δειτε πρεπει να ειστε μελη του MySpace καθως και να στειλετε Friend Request στο Japanandanimeparty (το οποιο θα γινει accept το συντομοτερο δυνατον Wink ).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 3:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Προς την κοπελα που ειχε ντυθει γκεισα : Το ελαβες το mail με τις φωτο? Αν οχι στειλε μου ΠΜ please.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kappa
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 6:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Χαιρετώ κι εγώ! Ήμουν η "πολύ πετυχημένη Γκέισσα" του πάρτυ χεχε~
Ναι Adventurer το πήρα το email, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Very Happy

Εμένα απ'το πάρτυ μου έμεινε η στιγμή που μπήκε το Tri-Angle των DBSK, ένα από τα αγαπημένα μου μουσικά συγκροτήματα, κι εγώ με την αδερφή μου χαζεύαμε την οθόνη τραγουδώντας και όλοι μας κοιτούσαν λες κ ήμασταν άλιεν Razz Ναι τραγουδάω ΚΑΙ κορεάτικα άμα λάχει Wink

Πάντως αν έχω ένα παράπονο είναι ότι ο χώρος ήτο πολύ μικρός και η μουσική πάρα πολύ δυνατά, ούτε μια κουβέντα της προκοπής δεν μπορούσαμε να κάνουμε... Βέβαια ντάξ, τον σκοπό του το πάρτυ το επιτέλεσε... Ήταν πάρτυ με τα όλα του.

Μπάϊ δε γουέι στην κλήρωση κέρδισε η αδερφή μου, η μικρή που είχε ντυθεί Sloth από Fullmetal Alchemist. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 1:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Τελικα ηταν Sloth, οχι Lust? Αναθεμα, τωρα που το ξανα-εψαξα, μοιαζουν πολυ αυτες οι δυο και την περασαμε για Lust με τους φιλους μου και ετσι δεν την εκτιμησαμε οσο επρεπε, ειδικα αφου τη Sloth τη θυμομουν με την αλλη στολη της (την μωβ) Twisted Evil

Sloth Pic
Lust pic

Ελπιζω η αδελφη σου να δειξει ελεος για το λαθος μου Και συγχαρητηρια για την κληρωση! Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kappa
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 2:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Sloth ήτανε ναι, εξού και το σημάδι ήταν πιο στο πλάι απ'ότι της Lust, και επίσης το μαλλί είναι τελείως διαφορετικό...

Συγχωρεμένος καλέ, σιγά. Δεν είχαμε μωβ στολή, έπρεπε να αυτοσχεδιάσουμε... Razz
Ευχαριστεί για τα συγχαρητήρια! Very Happy

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 7:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Yparxei kanenas tropos na doume tis pics xwris na kanoume akrovatika?

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 11:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Κάτι τέτοιο θα ρωτούσα και εγώ.Αλλιώς Adv κανόνισε για το Πάσχα.Όσο για το επόμενο παρτάκι όποτε και να γίνει,το κόβω να έρχομαι τελικά τώρα που άλλαξα και δουλειά και δεν έχω το κόλλημα του απογευματινού ωράριου και του Σαββάτου.Ελπίζω πάντως να γίνει καμιά Παρασκευή ή Σάββατο παρόλα αυτά,όποτε είναι να γίνει.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 5 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης